Home » Agroturystyka » Art Pension od: 50zł do: 100zł

Art Pension Art Pension

Nasz dom, przedwojenny pensjonat, położony jest w górnej części wsi na jej obrzeżach w otoczeniu lasów i szumiącego potoku. Powyżej domu rozciąga się piękny widok na całe Pogórze Izerskie i górę Tłoczynę.

Stworzyliśmy miejsce dla tych, którzy chcieliby w otoczeniu pięknej przyrody nie tylko odpocząć, ale również odkrywać sztukę poprzez uczestnictwo w warsztatach rysunku i malarstwa pod okiem artysty malarza.

Staraliśmy się odtworzyć klimat przedwojennego pensjonatu i dlatego pokoje, które czekają na Państwa, wyposażone są w meble i bibeloty z tamtych lat. Każdy z tych mebli ma swoją historię, którą chętnie Państwu opowiemy.

W jadalni można się ogrzać przy piecu i posmakować naszych domowych specjałów, między innymi wypiekanego przez nas chleba. Niewątpliwym atutem samego budynku jest to, że posiada on windę do przewozu osób niepełnosprawnych.

Dostępne dla Państwa pokoje: 2 pokoje 2 osobowe, 2 pokoje 3 osobowe, 2 apartamenty 4 osobowe z łazienkami. Na życzenie dla naszych najmłodszych gości łóżeczko i przewijak. Dzieci do 4 lat Gratis!

Do dyspozycji gości: jadalnia z kominkiem, miejsce na ognisko, winda, parking, dla dzieci piaskownica, zjeżdżalnia i huśtawka.

Spędzając czas w Przecznicy można się wybrać na krótkie wyprawy np. na Jelenie Skały (przedwojenny punkt widokowy), do źródła Św. Wolfganga, Byczej Chaty czy Starej Jodły, scieżka GEOPARK – dawnych sztolni.

Nasza okolica bogata jest w atrakcje turystyczne. Dla tych, którzy chcieliby aktywnie spędzić czas proponujemy wycieczki rowerowe trasami o różnym stopniu trudności np SingleTrek, które w okolicy są bardzo dobrze rozbudowane, piesze wycieczki górskie, uprawianie sportów wodnych na najbliższym zalewie Złotnickim.

W zimie dostępne są trasy narciarskie w Świeradowie Zdrój, Szklarskiej Porębie oraz w Czechach.

Zapraszamy Państwa serdecznie do Przecznicy i w Góry Izerskie. Mamy nadzieję, że pokochacie to miejsce tak jak my.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Art Pension

location_on Adres:

Przecznica 98, 59-630 Świeradów-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 606552255

phone 664065164

insert_linkwww.artpension.pl

Ilość miejsc: 18