Home » Agroturystyka » Agroturystyka Pod Gruszą-wolne miejsca na ferie zimowe od: 20zł do: 50zł

Agroturystyka Pod Gruszą-wolne miejsca na ferie zimowe Agroturystyka Pod Gruszą-wolne miejsca na ferie zimowe

Zapraszamy państwa na wczasy do agroturystyki 'Pod Gruszą’ położonej w malowniczym rejonie Pogórza Izerskiego we wsi Gierczyn, około 8 km od Mirska i 6km od Świeradowa Zdroju! Barwna okolica serdecznie zaprasza wszystkich, którzy lubią spacery po górach jak i tych, którzy wolą czas spędzać aktywnie.

Kilka kilometrów od agrosturystyki znajdują się Single Tracki prowadzące na strone Czeską oraz Kolej Gondolowa w Świeradowie Zdroju. Trasy górskie prowadzą w najbardziej malownicze miejsca naszej okolicy, schronisko Chatka Górzystów i Stór Izerski. Miły wypoczynek w sezonie letnim gwarantuje Państwu pobliskie jezioro „Czocha” oraz dla poszukiwaczy przygód tajemniczy Zamek Czocha!

Oferujemy eleganckie pokoje wyposażone w telewizor, łazienki oraz dostęp do internetu. Do Państwa dyspozycji jest również jadalnia, kuchnia, altanka, grill, taras oraz rowery. Ceny w sezonie wysokim, takim jak ferie zimowe, wakacje i długie weekendy, wynoszą 40 zł od osoby, a dzieci do 3 lat są gratis.

Zapraszamy do agroturystyki 'Pod Gruszą’, gdzie czeka na Państwa komfortowe pokoje i wiele atrakcji w okolicy. Spędźcie Państwo niezapomniane wakacje w malowniczym rejonie Pogórza Izerskiego!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Pod Gruszą-wolne miejsca na ferie zimowe

location_on Adres:

Gierczyn 38, 59-630 Świeradów-Zdrój

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 723989827

phone 723989827

insert_linkagropodgrusza.pl/

Ilość miejsc: 14