Home » Pensjonaty » Arnika – Dom gościnny od: 45zł do: 60zł

Arnika – Dom gościnny Arnika – Dom gościnny

Arnika to przytulny dom położony malowniczo u podnóży Śnieżnika, na wysokości 745 m.n.p.m. Obiekt znajduje się na końcu miejscowości Kamienica, nieopodal lasu i jednego ze szlaków prowadzących na Śnieżnik.

To idealne miejsce dla osób poszukujących relaksu oraz wypoczynku w spokojnym miejscu, a także dla narciarzy i miłośników górskich wędrówek, którzy chcą poznać uroki Kotliny Kłodzkiej.

Najbliższy wyciąg narciarski znajduje się w Kamienicy, około 3 km od naszego domu. Kompleks wyciągów na Czarnej Górze oddalony jest o 12 km, Jaskinia Niedźwiedzia i przejście graniczne z Czechami znajdują się w odległości 9 km. Śnieżnik to kolejna atrakcja, którą można zwiedzić w okolicy. Nasz dom ma tradycje turystyczne sięgające 1932 roku i został całkowicie odnowiony w 2011 roku, aby zapewnić Państwu komfort.

W Arnice czekają na Państwa pokoje 2, 3, 4 osobowe z łazienkami oraz jedno studio 4 osobowe (2 pokojowe). Dołożymy wszelkich starań, aby Państwa wypoczynek w naszym domu był udany. Możemy zapewnić śniadania i obiadokolacje, oczywiście przygotowane w domowej kuchni.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Arnika – Dom gościnny

location_on Adres:

Kamienica 14, 57- 55 Stronie Śląskie

woj. Mazowieckie, Polska

phone 748142815

phone 510080277

insert_linkwww.arnikapokoje.pl

Ilość miejsc: 16