Home » Wille » Villa Sandra od: 30zł do: 50zł

Villa Sandra Villa Sandra

Serdecznie zapraszamy Państwa do naszego obiektu położonego u stóp Śnieżnika, na górze oliwnej we wsi Bolesławów. Przy budynku znajduje się ośrodek narciarski Kamienica – Bolesławów. Nasz stok jest łagodny i idealny do nauki jazdy na nartach i snowboardzie, przede wszystkim bardzo przyjazny dla rodzin z dziećmi.

Zapewniamy Państwu komfortowe warunki pobytu z pełnym węzłem sanitarnym. Pokoje o bardzo wysokim standardzie wyposażone z balkonem, łazienką, radiem i TV – SAT.

Oferujemy pokoje 2-4 osobowe (każdy pokój o powierzchni 30 m kwadratowych) jak również pokój wypoczynkowy z łączem internetowym.

Udogodnienia: Parking, Wyciągi narciarskie przy budynku, Wypożyczalnie sprzętu narciarskiego, Szkółka narciarska, Gastronomia przy stoku.

Serdecznie Zapraszamy! Nasz obiekt położony jest w malowniczej wsi Bolesławów, u stóp pięknej góry oliwnej. To idealne miejsce dla miłośników sportów zimowych, a zwłaszcza dla rodzin z dziećmi, ze względu na nasz łagodny stok narciarski. Nasze pokoje są komfortowe i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Każdy pokój posiada balkon, łazienkę, radio i telewizję satelitarną. Oferujemy zarówno pokoje dla 2-4 osób, jak i specjalny pokój wypoczynkowy z dostępem do internetu. Dodatkowo, nasz obiekt posiada parking, wypożyczalnię sprzętu narciarskiego oraz szkółkę narciarską. Po intensywnym dniu na stoku, zapraszamy na posiłek do naszej gastronomii przy stoku. Serdecznie zapraszamy do naszego obiektu i życzymy udanego wypoczynku!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Villa Sandra

location_on Adres:

Bolesławów 42, 57-550 Stronie Śląskie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748119031

phone 748119031

Ilość miejsc: 28