Home » Agroturystyka » Aksamit Agro od: 30zł do: 50zł

Aksamit Agro Aksamit Agro

Na dwóch piętrach przygotowano pokoje 2, 3, 4 i 5 osobowe, które są wyposażone w telewizory, łazienki i toalety. Każdy pokój jest urządzony w sposób komfortowy, z sosnowymi łóżkami i wygodnymi materacami oraz wersalkami, które gwarantują dobry sen i odpoczynek. Na każdym piętrze znajduje się również aneks kuchenny, wyposażony w szafki przypisane do konkretnych pokoi, lodówkę, mikrofalówkę, czajnik bezprzewodowy i kawiarkę. Dodatkowo, na parterze znajduje się ogólnodostępna kuchnia, a w holu można skorzystać z kominka. Cały budynek jest również wyposażony w bezprzewodowy dostęp do internetu Wi-Fi. W pięknym sadzie znajduje się altanka z grillem, miejsce na ognisko oraz bezpośrednie zejście do potoku. Goście mają również dostęp do biblioteki oraz mogą wypożyczyć rowery górskie. Istnieje możliwość zabrania ze sobą zwierząt, po wcześniejszym uzgodnieniu.

Położenie obiektu sprawia, że jest to doskonałe miejsce dla miłośników pieszych i rowerowych wycieczek górskich. W okresie zimowym jest również świetnym punktem wypadowym do pobliskich ośrodków narciarskich, takich jak Czarna Góra (16 km), Lądek Zdrój (35 km), Zieleńiec (40 km), Międzygórze (6 km) oraz ośrodki na czeskiej stronie, na przykład Dolni Morava (30 km).

W pobliskich lasach można znaleźć obfite zbiory grzybów i runa leśnego. Istnieje również możliwość suszenia grzybów na miejscu.

Dodatkowo, w uzdrowiskach Lądek Zdrój i Długopole Zdrój można skorzystać z pomocy w rezerwacji terminów zabiegów leczniczych i rehabilitacyjnych.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Aksamit Agro

location_on Adres:

Wilkanów 167, 57-500 Bystrzyca Kłodzka

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 501485149

phone 501485149

insert_linkaksamit.agro.pl

Ilość miejsc: 15