Home » Agroturystyka » Agroturystyka Ustronne Siedlisko od: 45zł

Agroturystyka Ustronne Siedlisko Agroturystyka Ustronne Siedlisko

Nasza Agroturystyka „Ustronne Siedlisko” znajduje się na kolonii wsi Zyndaki, otoczona polami, łąkami i lasem, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu. To idealne miejsce do wypoczynku w ciszy i spokoju, w bliskim kontakcie z naturą. W 2006 roku „Ustronne Siedlisko” zdobyło drugie miejsce w konkursie Zielone Lato 2006 w kategorii „najlepszy obiekt turystyki wiejskiej”. Oferujemy naszym gościom dwa domy i cały teren posesji przez cały rok.

Pierwszy dom posiada cztery pokoje z łazienkami, salon wypoczynkowy z telewizorem, dużą jadalnię z kominkiem, telewizorem i radiem. Drugi dom to apartament dla sześciu osób z dwoma oddzielnymi pokojami, aneksem kuchennym i łazienką oraz apartament dla czterech osób z aneksem kuchennym i łazienką. Przy domu znajduje się zadaszone miejsce do biesiadowania.

Oferujemy również domową kuchnię z wyrobami z mleka koziego i krowiego oraz dużą murowaną altanę z grillem. Na terenie posesji znajduje się również dużo miejsca na samochody, a gospodarstwo sąsiaduje z lasem. W okolicy znajdują się dwa jeziora z pięknymi plażami, a do sklepu i wsi Zyndaki jest około 1,5 km. Okolica doskonale nadaje się na piesze i rowerowe wędrówki.

Na naszej zieleni i kwiatami wypełnionej posesji można również doskonale wypocząć. Oferujemy leżaki, huśtawkę, meble ogrodowe, grill oraz miejsce na ognisko. Dla dzieci mamy piaskownicę i sprzęt rekreacyjny. Zapewniamy wspaniałą rodzinna atmosferę i ciepły klimat sprzyjający wypoczynkowi.

Nasz dom to idealne miejsce dla rodzin z dziećmi, osób ceniących wygodę, relaks, bliskość jeziora i otaczającej przyrody. Staramy się zapewnić naszym gościom rzetelną obsługę, komfortowe warunki wypoczynku i przystępną cenę. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Ustronne Siedlisko

location_on Adres:

Zyndaki 39, 11-731 Sorkwity

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone tel. +48 (89) 742 92 53, +48 697 480 444

phone tel. +48 (89) 742 92 53, +48 697 480 444

Ilość miejsc: 18