Home » Pensjonaty » Pensjonat Gieland od: 50zł do: 80zł

Pensjonat Gieland Pensjonat Gieland

Zapraszamy do nowootwartego Pensjonatu GIELAND w miejscowości Stary Gieląd, tuż obok głównej drogi Mazur Olsztyn-Mrągowo-Mikołajki. Pensjonat położony jest nad brzegiem jeziora wśród rozległych pól i lasów.

Okolica Warmii i Mazur słynie z czystych i malowniczych jezior. Jest tu kilka rezerwatów przyrody, w których spotkać można wiele dzikich ptaków takich jak orzeł bielik i żurawie, a na łąkach pospolite dzikie kaczki. Możemy tutaj również spotkać zające, sarny, daniele i wiele innych gatunków, które w niskozurbanizowanej i małozaludnionej okolicy maja świetnie warunki życia.

Dużą zaletą miejsca położenia pensjonatu jest dogodna lokalizacja, niewielka odległość od stolicy Warmii i Mazur (60 km), jak i innych ciekawych turystycznie mazurskich miejscowości.

Pensjonat oferuje 12 wygodnych pokoji 2-3 osobowych. Wszystkie pokoje posiadają własne łazienki, TV, balkony z tarasami.

Pogodne wieczory można spędzić na balkonie, lub przy ognisku nad brzegiem jeziora. Do dyspozycji naszych gości jest również wybudowany pomost, do którego prowadzi alejka wprost z głównego tarasu budynku. Dla osób lubioących aktywnie spędzic czas mamy łódki, kajaki i rowery turystyczne.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Pensjonat Gieland

location_on Adres:

Stary Gieląd 60, 11-731 Sorkwity

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 505296074

phone 600050030

insert_linkpensiongieland.pl

Ilość miejsc: 32