Home » Agroturystyka » Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk od: 35zł do: 220zł

Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk

Zapraszamy do naszej kwatery agroturystycznej w miejscowości Błaskowizna, położonej na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Gospodarstwo jest zrzeszone w Federacji Turystyki Wiejskiej – Gospodarstwa Gościnne
Nowa kwatera usytuowana nad samym jeziorem Hańcza (40 metrów do linii brzegowej). Wokół liczne rezerwaty przyrody, szlaki do pieszych wędrówek oraz trasy rowerowe. Doskonała baza wypadowa na Litwę i inne kraje nadbałtyckie (wyjazdy busem lub indywidualnie).

Kwatera przygotowana jest do obsługi gości pasjonujących się nurkowaniem i wędkowaniem. Oferujemy śniadania i obiady. Serwujemy posiłki regionalnej, tradycyjnej kuchni domowej. Gospodarstwo jest zrzeszone w Federacji Turystyki Wiejskiej i posiada kategorię 2 Gospodarstw Gościnnych. Na terenie gospodarstwa znajduje się tradycyjna sauna-bania. Informacja turystyczna oraz wypożyczalnia rowerów mieści się w siedzibie Dyrekcji Suwalskiego Parku Krajobrazowego.

Do dyspozycji Gości: 24 miejsca noclegowe, 2 samodzielne jednostki mieszkalne (dwa pokoje + kuchnia + łazienka) dla 4-5 osób każde, pokoje 2,3,4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym, kuchnia tylko dla gości, plac zabaw dla dzieci, sad i ogród, parking, teren ogrodzony, miejsce na grill i ognisko, stół tenisowy, własna plaża i miejsce kąpielowe, dwie łodzie, dostęp do Internetu.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk

location_on Adres:

Błaskowizna 4, 16-404 Jeleniewo

woj. Podlaskie, Polska

phone tel. +48 (87) 568 34 45, +48 518 896 934

phone tel. +48 (87) 568 34 45, +48 518 896 934

insert_linkwww.blaskowizna4.suwalszczyzna.com.pl

Ilość miejsc: 24