Home » Agroturystyka » Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk od: 35zł do: 220zł

Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk

Zapraszamy do naszej kwatery agroturystycznej w miejscowości Błaskowizna, położonej na terenie Suwalskiego Parku Krajobrazowego. Gospodarstwo jest zrzeszone w Federacji Turystyki Wiejskiej – Gospodarstwa Gościnne.

Nowa kwatera usytuowana jest nad samym jeziorem Hańcza, zaledwie 40 metrów od linii brzegowej. Wokół naszego miejsca znajduje się wiele rezerwatów przyrody, szlaków do pieszych wędrówek oraz tras rowerowych. Jest to doskonała baza wypadowa na Litwę i inne kraje nadbałtyckie, można się tam dostać zarówno busem, jak i indywidualnie.

Nasza kwatera jest idealna dla osób pasjonujących się nurkowaniem i wędkowaniem. Oferujemy śniadania i obiady, które serwujemy w tradycyjnym stylu regionalnej kuchni domowej. Nasze gospodarstwo posiada kategorię 2 Gospodarstw Gościnnych i jest członkiem Federacji Turystyki Wiejskiej. Na terenie naszego gospodarstwa znajduje się również tradycyjna sauna-bania.

Do dyspozycji naszych Gości mamy 24 miejsca noclegowe oraz 2 samodzielne jednostki mieszkalne, które składają się z dwóch pokoi, kuchni i łazienki i mogą pomieścić 4-5 osób. Oferujemy również pokoje 2, 3 i 4 osobowe z pełnym węzłem sanitarnym. Naszym Gościom udostępniamy także kuchnię tylko dla nich, plac zabaw dla dzieci, sad i ogród, parking, teren ogrodzony, miejsce na grill i ognisko, stół tenisowy, własną plażę i miejsce do kąpieli oraz dwie łodzie. Ponadto zapewniamy dostęp do Internetu.

Serdecznie zapraszamy do naszej kwatery agroturystycznej w Błaskowiznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Teresa i Ignacy Andruczyk

location_on Adres:

Błaskowizna 4, 16-404 Jeleniewo

woj. Podlaskie, Polska

phone 875683445

phone 518896934

insert_linkwww.blaskowizna4.suwalszczyzna.com.pl

Ilość miejsc: 24