Home » Pensjonaty » Gościniec Jaczno od: 250zł do: 440zł

Gościniec Jaczno Gościniec Jaczno

Zapraszamy do najpiękniejszego zakątka Suwalskiego Parku Krajobrazowego, nad jezioro Jaczno, na rozległy półwysep oddalony o kilometry od najbliższych ludzkich siedlisk.

Znajdziesz tu luksusowy, kameralny gościniec, w którym zadbamy o to, żeby czas, który u nas spędzisz pozostał w Twojej pamięci jako niezapomniane wrażenie.

Lokalizacja gościńca zapewnia naturalną izolację od świata zewnętrznego. Pokoje gościnne znajdują się w dwóch sąsiadujących ze sobą budynkach, z większości z nich rozpościera się widok na jezioro.

Spokój, naturalne piękno przyrody i dobra obsługa zostały docenione przez wielu naszych gości, którzy powracają do nas o każdej porze roku.

Wnętrze gościńca to połączenie nowoczesnego komfortu z relaksującą, pełną ciepła atmosferą. Przywiązujemy uwagę do szczegółów, każdy pokój ma indywidualny charakter. Wnętrza są przestronne i stylowo umeblowane, w każdym pokoju i apartamencie znajduje się łazienka, telewizor, telefon i mini-bar. Z większości pokoi rozpościera się widok na jezioro.

Do dyspozycji gości pozostają dwie sale kominkowe, sala bilardowa, siłownia, sauna oraz charakterystyczna dla tego regionu łaźnia parowa, tak zwana „bania”.

Kraina Pojezierza Suwalskiego to miejsce barwne i egzotyczne, zachwycające niezwykłymi krajobrazami. Zapraszamy do wędrówek po okolicznych szlakach.

Najbliższa okolica to wymarzone miejsce do uprawiania turystyki rowerowej i pieszej. Znajdziesz tu wiele oznakowanych ścieżek rowerowych i przyrodniczych.

Możesz wybrać się na fotosafari lub na niezwykłą wyprawę po tajemniczej Puszczy Rominckiej. Na zwiedzanie zasługują zespoły klasztorne w Wigrach i Sejnach, kresowe wioski i miasteczka, głazowisko w Bachanowie, cmentarzysko Jaćwingów. Przy dłuższym pobycie zachęcamy do odbycia jednodniowej wycieczki do Wilna.

Pobliskie lasy obfitują w grzyby. Zachęcamy do kąpieli, wędkowania oraz wypraw łodzią po jeziorze. Osobom lubiącym mocne wrażenia proponujemy nurkowanie w najgłębszym polskim jeziorze Hańcza lub skoki na linie ze słynnych wiaduktów w Stańczykach. Proponujemy spływy kajakowe Czarną Hańczą, Rospudą i Krutynią. Przejażdżki bryczką po okolicy to doskonała okazja do dobrej zabawy dla dorosłych i dzieci.

Zimą ścieżki rowerowe przeobrażają sie w szlaki narciarskie, a zamarznięta tafla jeziora we wspaniałe lodowisko. Zaprosimy Cię na kulig z ogniskiem oraz sztucznie dośnieżany stok narciarki w Pięknej Górze. Jeśli masz duszę traperską, wybierzesz się psim zaprzęgiem na wyprawę ku biegunowi zimna. Na Hańczy rozpoczyna się sezon nurkowań podlodowych. Zima to również niepowtarzalna atmosfera Wigilii i Świąt Bożego Narodzenia oraz szampański Sylwester.

Po dniu pełnym wrażeń możesz zaprosić przyjaciół do rozgrywki przy stole bilardowym lub na mecz tenisa stołowego. Możesz zadbać o kondycję w siłowni i skorzystać z relaksu w tradycyjnej bani – lokalnej saunie parowej lub w suchej saunie fińskiej. Zapraszamy również do korzystania z usług masażystów.

Wieczorem zasiądziesz wygodnie przed płonącym kominkiem z kieliszeczkiem domowej nalewki.

tv Dostęp do TV
close
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Gościniec Jaczno

location_on Adres:

Jaczne 3, 16-404 Jeleniewo

woj. Podlaskie, Polska

phone 875683590

phone 875683590

insert_linkwww.jaczno.pl

Ilość miejsc: 30