Home » Agroturystyka » Agroturystyka Romanówka od: 25zł do: 30zł

Agroturystyka Romanówka Agroturystyka Romanówka

Agroturystyka Romanówka – to miejsce, gdzie można odpocząć i zapomnieć o codziennym życiu w miłej, wesołej i domowej atmosferze. Położona pośród tętniącej życiem przyrody, oferuje możliwość spędzenia kilku dni w otoczeniu pięknych krajobrazów.

W Romanówce przygotowaliśmy 4 pokoje dla naszych gości. Dostępne są pokoje dwuosobowe, z jednym z nich z balkonem, pokój dla trzech osób oraz pokój dla czterech osób, z jednym z balkonem. W sumie, nasza agroturystyka może pomieścić 15 osób. Trzy pokoje znajdują się na piętrze, a pozostałe trzy na parterze.

Jednym z naszych atutów jest możliwość zakupu wiejskich jajek, oczywiście pochodzących od naszych własnych kur. Ponadto, oferujemy również chlebek pieczony w Romanówce, który z pewnością przypadnie do gustu naszym gościom.

Nasza agroturystyka zapewnia bezpośredni kontakt z przyrodą. Można cieszyć się pachnącymi macierzanką i tymiankiem łąkami, podziwiać piękne widoki, oddychać czystym powietrzem i cieszyć się ciszą oraz spokojem. To wszystko pozwala na prawdziwy odpoczynek i zapomnienie o codziennych problemach. Ponadto, nasi goście mają możliwość aktywnego uczestnictwa w naszym życiu, pomagając nam w pracach gospodarskich. Mogą brać udział w sianokosach, sprowadzaniu kóz z pastwiska, a nawet spróbować swoich sił przy dojeniu.

Serdecznie zapraszamy do Agroturystyki Romanówka! Tu czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie w otoczeniu przyrody i wspaniałej atmosferze.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Romanówka

location_on Adres:

Romanowo 27, 57-360 Ołdrzychowice Kłodzkie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 509830874

phone 604774104

insert_linkwww.romanowka.pl.tl

Ilość miejsc: 15