Home » Agroturystyka » Agroturystyka Modrzewie od: 60zł do: 75zł

Agroturystyka Modrzewie Agroturystyka Modrzewie

Serdecznie zapraszamy osoby indywidualne, rodziny oraz grupy zorganizowane do naszego ośrodka położonego w Masywie Śnieżnika, w malowniczej przygranicznej wiosce Pisary.

Ośrodek znajduje się na obrzeżu wsi w historycznej strażnicy wojskowej, która została wyremontowana i nowocześnie urządzona. Oferujemy Państwu 50 miejsc noclegowych w pokojach 2, 3 i 4-osobowych. Każdy pokój posiada własną łazienkę. W budynku znajduje się również jadalnia oraz sala szkoleniowa, która jest wykorzystywana do organizacji zabaw i dyskotek.

Na terenie ogrodzonej posesji oferujemy parking, plac zabaw dla dzieci, boisko do siatkówki, zadaszoną wiatę ogniskową oraz dużą salę rekreacyjną wyposażoną w stoły do ping-ponga. Ponadto, posiadamy sprzęt do letnich i zimowych zajęć sportowych.

Położenie ośrodka oraz jego standard gwarantują spokój i kameralny nastrój. Można tu wypocząć wśród pięknej przyrody Masywu Śnieżnika, a także skorzystać z licznych atrakcji i udogodnień, które oferujemy.

Zapraszamy serdecznie wszystkich, którzy pragną spędzić niezapomniane chwile w naszym ośrodku. Oferujemy komfortowe warunki, profesjonalną obsługę oraz wiele możliwości aktywnego wypoczynku. Niezależnie od tego, czy planujesz rodzinne wakacje, czy też wyjazd integracyjny z firmą, nasz ośrodek jest idealnym miejscem na relaks i zabawę.

Zapraszamy do kontaktu i rezerwacji. Gwarantujemy, że pobyt w naszym ośrodku będzie niezapomnianym doświadczeniem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Modrzewie

location_on Adres:

Pisary 21, 57-530 Międzylesie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748126208

phone 748126208

insert_linkwww.modrzewie.com

Ilość miejsc: 55