Home » Hotele » Zajazd Sukiennice od: 70zł do: 160zł

Zajazd Sukiennice Zajazd Sukiennice

Mamy przyjemność zaprosić Państwa na noclegi i wypoczynek w naszym zabytkowym hoteliku oraz na wyśmienite jadło, napoje i imprezy towarzyskie z miłą obsługą w urokliwej XVIII w. restauracji.

Hotelik znajduje się w odremontowanym, zabytkowym, XVIII wiecznym budynku Sukiennic, który jest usytuowany w centrum Międzylesia. Oferujemy pokoje z łazienkami, telewizją oraz bezprzewodowym internetem. Dysponujemy apartamentem oraz pokojami 1, 2, 3 i 4-osobowymi, zapewniając wysoki standard. W przypadku dłuższego pobytu istnieje możliwość negocjacji cen. Dodatkowo oferujemy Państwu śniadania oraz całodzienne wyżywienie w naszej restauracji.

Zapraszamy na różnego rodzaju wczasy, zarówno letnie, jak i zimowe. Oferujemy również wyjazdy weekendowe oraz możliwość odpoczynku w podróży. Wnętrze Zajazdu jest wyposażone w stół bilardowy, piłkarzyki, lotki oraz dostęp do internetu. Dodatkowo, w weekendy organizowane są wieczory taneczne z karaoke w naszej restauracji.

W okolicy znajduje się wiele atrakcji, takich jak zabytki Międzylesia i Kotliny Kłodzkiej, wieża widokowa na Trójmorskim Wierchu, klasztor w Kralikach, zalew w Pastwinach, basen w Międzylesiu, wodospad i tama w Międzygórzu, jaskinia niedźwiedzia w Kletnie, itd.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zajazd Sukiennice

location_on Adres:

ul. Wojska Poskiego 4, 57-530 Międzylesie

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 748126535

phone 603765518

insert_linkwww.zajazdsukiennice.pl

Ilość miejsc: 22