Home » Agroturystyka » Agroturystyka Gawryś od: 30zł do: 40zł

Agroturystyka Gawryś Agroturystyka Gawryś

Zapraszamy do Sasina (gmina Choczewo) leżącego ok. 4 kilometry od pięknych, nadmorskich plaż. Agroturystyka Gawryś leży w pobliżu lasów, które są atrakcyjnym terenem spacerowym i wycieczkowym. Jezioro Choczewskie, o pierwszej klasie czystości, zachęca do kąpieli, a mniejsze – Kopalińskie przyciąga co roku wędkarzy. okolice, choć malownicze, nie są zatłoczone i pozwalają na swobodny relaks – na rowerach, na koniach…

Agroturystyka Gawryś w Sasinie (wystawiamy rachunki dla firm).

Dla naszych Gości przygotowaliśmy 4 pokoje gościnne 2,3-osobowe z łazienkami, oraz 2 domki letniskowe z łazienkami i aneksami kuchennymi. Domki mają miejsca noclegowe dla 3-4 osób. Wypoczywający otrzymują do dyspozycji także przestronną (40 m2) świetlicę z kominkiem, w której znajduje się kącik wypoczynkowy. Na miejscu są ponadto:

– duży ogród oraz łąka – 26 arów
– plac zabaw dla dzieci (piaskownica, huśtawka)
– hamak, grill

W odległości 8 km znajduje się jezioro Sarbsko – świetny akwen do uprawiania windsurfingu. Naszym gościom udostępniamy tam małą łódkę do wędkowania. Po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym akceptujemy pobyt małych zwierząt domowych.

Naszym Gościom oferujemy możliwość wyżywienia we własnym zakresie lub za dopłatą – na bazie naszych potraw. Kuchnia jest oparta na świeżych, zdrowych, swojskich produktach z gospodarstwa rolnego – m.in drobiu, mleku, jajkach, owocach i warzywach. Uczestniczymy w regionalnych konkursach kulinarnych. Naszą specjalnością są: baran z ogniska, kociołek sasiński, pierogi Babci Marysi z kapustą i grzybami, nalewka Dziadka Stefana oraz śledź bałtycki po rybacku – nominowany do Perły 2010.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Gawryś

location_on Adres:

Sasino, ul. Morska 62, 84-210 Choczewo

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (58) 676 33 36, +48 660 634 946

phone tel. +48 (58) 676 33 36, +48 660 634 946

Ilość miejsc: 20