Home » Agroturystyka » Agroturystyka „Błękitny Domek” koło Jasła od: 30zł do: 40zł

Agroturystyka „Błękitny Domek” koło Jasła Agroturystyka „Błękitny Domek” koło Jasła

Nasza oferta skierowana jest zarówno do turystów, którzy pragną zwiedzić naszą urokliwą okolicę, jak i do przedstawicieli i pracowników firm. Oferujemy 10 miejsc noclegowych, które znajdują się w czterech pokojach 2 i 3 osobowych. Każdy pokój wyposażony jest w telewizor, a dla wygody naszych gości udostępniamy dwie w pełni wyposażone kuchnie oraz łazienki, które są dostępne wyłącznie dla naszych gości. Nasz obiekt czynny jest przez cały rok i posiada oddzielne wejście.

W bliskiej okolicy naszego obiektu znajduje się sklep Biedronka, który jest oddalony o zaledwie 300 metrów. Ponadto, w odległości 1500 metrów można znaleźć bar szybkiej obsługi oraz pizzerię. Dla wygody naszych gości zapewniamy dostęp do bezprzewodowego internetu WI-FI.

Na terenie naszego obiektu znajduje się również miejsce do grillowania oraz parking. Cena za nocleg wynosi od 30 do 40 złotych za osobę. Jeśli ktoś preferuje pokój dla jednej osoby, cena wynosi 45 złotych za dobę.

Serdecznie zapraszamy do skorzystania z naszej oferty i zapewniamy, że pobyt u nas będzie niezapomnianym doświadczeniem.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka „Błękitny Domek” koło Jasła

location_on Adres:

Niegłowice 249, 38-200 Jasło

woj. Podkarpackie, Polska

phone 792817788

phone 792817788

insert_linkblekitnydomek.strefa.pl

Ilość miejsc: 10