loaderimg
Wyszukaj
image

Gospodarstwo agroturystyczne usytuowane przy trasie Lubartów – Parczew to idealne miejsce na odpoczynek w malowniczej scenerii nad rzeką Wieprz. Całe piętro budynku zostało przeznaczone dla gości, oferując trzy przytulne pokoje, które mogą pomieścić łącznie osiem osób. Każdy pokój wyposażony jest w łazienkę oraz aneks kuchenny, co zapewnia pełną niezależność i wygodę.

Na terenie obiektu dostępne są następujące udogodnienia:
– Trzy pokoje gościnne, mieszczące łącznie osiem osób,
– Łazienka i aneks kuchenny w każdym pokoju,
– Całodzienne wyżywienie, które zadowoli nawet najbardziej wymagających smakoszy.

Jednym z największych atutów gospodarstwa jest taras, z którego roztacza się przepiękny widok na rzekę Wieprz oraz okoliczny teren wypoczynkowo-rekreacyjny. Goście mogą również skorzystać z możliwości wędkowania w rzece, co stanowi doskonałą atrakcję dla miłośników tego sportu.

Na terenie gospodarstwa znajduje się również zadbany ogród, idealny do relaksu na świeżym powietrzu. Można tam rozpalić ognisko i spędzić miłe chwile w gronie najbliższych. Mili gospodarze dbają o komfort i zadowolenie swoich gości, a serwowane na miejscu smaczne posiłki z pewnością umilą każdy pobyt.

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia naszego gospodarstwa agroturystycznego i skorzystania z uroków tego pięknego miejsca. To idealna opcja na relaks w otoczeniu natury, z dala od zgiełku miasta.

Wyposażenie

image