Home » Domki letniskowe » Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wodnik od: 60zł do: 150zł

Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wodnik Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wodnik

Ośrodek oferuje szeroki wybór noclegów. Posiadamy pokoje w pawilonie oraz różnego rodzaju domki. Nasze drewniane i murowane domki są dostępne przez cały rok, natomiast domki sezonowe są dostępne tylko w określonym sezonie. Łącznie mamy 88 miejsc noclegowych przez cały rok oraz 120 miejsc w domkach sezonowych.

Nie tylko zapewniamy noclegi, ale również organizujemy różnego rodzaju wydarzenia. Nasz ośrodek jest idealnym miejscem do organizacji szkoleń i konferencji. Posiadamy odpowiednie sale i zaplecze techniczne, aby zapewnić profesjonalne warunki dla Twojej grupy. Ponadto, możemy zorganizować imprezy integracyjne dla firm, ogniska i kuligi, które umożliwią Ci i Twojej grupie spędzenie czasu w przyjemnej atmosferze.

Jeśli szukasz miejsca do zabawy w karnawale, to również jesteśmy odpowiednim wyborem. Organizujemy andrzejki, bale sylwestrowe i karnawałowe, które gwarantują dobrą zabawę i niezapomniane wspomnienia. Nasz personel zadba o to, aby każde wydarzenie było doskonale zorganizowane i spełniało Twoje oczekiwania.

Zapraszamy do naszego ośrodka, gdzie możesz skorzystać z naszych różnorodnych noclegów oraz skorzystać z naszych usług organizacyjnych. Gwarantujemy, że Twój pobyt u nas będzie niezapomniany i będziesz chciał do nas wrócić.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy Wodnik

location_on Adres:

Wczasowa 1, 21-136 Firlej

woj. Lubelskie, Polska

phone 818575013

phone 818575013

insert_linkwww.efesfirlej.pl

Ilość miejsc: 200