Home » Agroturystyka » Agroturystyka Agnieszka Mackiewicz od: 30zł do: 40zł

Agroturystyka Agnieszka Mackiewicz Agroturystyka Agnieszka Mackiewicz

Serdecznie zapraszamy do wypoczynku w naszym gospodarstwie agroturystycznym w malowniczo położonej wsi Osinki, leżącej w Gminie Suwałki nad jeziorem Czarne, oddalonej od miasta Suwałk o 5 km. Miejscowość ta znajduje się na ziemi suwalskiej, która jest krainą pięknych pól, lasów i jezior leżącą pomiędzy Wigierskim Parkiem Narodowym, a Suwalskiem Parkiem Krajobrazowym, jeziorem Wigry, a jeziorem Hańcza. Bliskość lasów i jezior sprawia, że jest to idealne miejsce do rekreacji i spędzenia czasu z dala od miejskiego zgiełku i hałasu.

Jesteś już zmęczony i pragniesz zaszyć się w ciszy? Chcesz uciec od obowiązków i kłopotów? Marzysz o zapomnieniu?

Pobyt w gospodarstwie Osinki sprawi, że poczujesz się jak „nowo narodzony”. Czekają na Ciebie przytulne pokoiki, chwile odprężenia w saunie lub rozkoszne „wylegiwanie się” w tradycyjnej balii. Basen odkryty oraz bliskość jeziora gwarantują połączenie kąpieli z czynnym spędzeniem czasu wolnego. Jeżeli szukasz samotnego poznawania tajemnic przyrody, skorzystaj z możliwości pieszych i rowerowych wycieczek po okolicy. Jesteś wędkarzem? Pragniesz opłynąć łódką jezioro? Trafiłeś na właściwą ofertę. A wieczory? Wieczory to bilard, cymbergaj, ping-pong, ognisko, duży grill i cudowne towarzystwo w przytulnej altanie. Trampolina i plac zabaw czekają też na Twoje dzieci.

Zapraszamy do naszej AGROTURYSTYKI w Osinkach. Żadne z Twoich marzeń nas nie zaskoczy. Suwalska, dzika przyroda, malownicze krajobrazy i rześkie powietrze tęsknie wyczekują na spragnionych ciszy i spokoju gości.

Kwatery agroturystyczne usytuowane są w budynku jednorodzinnym położonym w malowniczej okolicy blisko lasu i niewielkiego jeziora Czarne we wsi Osinki k/Suwałk.

W ofercie wynajmu kwater jest możliwość wędkowania na jeziorze Czarne, w którym występują takie ryby jak: szczupak, płoć, lin, okoń, sum europejski. Dodatkowo nasi goście mogą korzystać z basenu, grilla, stołu bilardowego, placu zabaw z trampoliną dla dzieci oraz w promocyjnej cenie z sauny z bieżącą ciepłą jak i zimna wodą oraz bani ruskiej (balia).

Kompleksowy wypoczynek w Osinkach oprócz korzystania z pokoju z sauną i wynajmu pokoi oferuje także: możliwość opieki nad dziećmi, możliwość korzystania z internetu, możliwość dowozu na miejsce z Dworca PKP i PKS, zimą również możliwość organizacji kuligów, miejscowe biura podróży oferują wyjazdy na Litwę (Wilno, Kowno, Zamek w Trokach).

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agroturystyka Agnieszka Mackiewicz

location_on Adres:

Osinki 39, 16-402 Suwałki

woj. Podlaskie, Polska

phone 510105559

phone 510105559

insert_linkwww.sauna.osinki.pl

Ilość miejsc: 25