Home » Agroturystyka » Dom Wczasowy Huta od: 35zł do: 45zł

Dom Wczasowy Huta Dom Wczasowy Huta

Oddajemy do Państwa dyspozycji dom gościnny o powierzchni 180m2 w cichym i spokojnym otoczeniu natury. Gospodarze nie mieszkają w nim i w całości wraz z przyległym terenem jest do dyspozycji gości. Dom położony jest na prywatnym półwyspie otoczony czterema jeziorami o pow. 40ha, graniczący z Wigierskim Parkiem Narodowym. Teren jest gęsto zalesiony i z ciekawymi widokami. Miejsce ciche i spokojne przeznaczone do wypoczynku także aktywnego. Na terenie Węgierskiego Parku Narodowego są liczne oznakowane trasy rowerowe i piesze.

Teren wokół domu jest całkowicie ogrodzony (o pow. Ok. 0.5ha). Wewnątrz ogrodzenia znajduje się wysepka otoczona wodą z fontanną, zadaszone miejsce na ognisko i grilla. Miejsce do gry w siatkówkę i koszykówkę, plac zabaw dla dzieci. Pod 120 letnią lipą jest wisząca ławka czteroosobowa dla dorosłych, opodal miejsce do parkowania samochodów. Do posiedzenia na zewnątrz przygotowana jest wiata ze stołem i ławkami. Nasz dom posiada własne i oddzielne dojście do jeziora (plaży), z pomostem, na którym jest zadaszone miejsce do posiedzenia ze stołem, oraz ławeczka dla wędkarzy. Miejsce na ognisko i grlil. Dużo miejsca do opalania. Łódka do dyspozycji wynajmujących, wliczona w cenę pobytu. Plaża jest otoczona lasem i jest to wspaniałe miejsce do opalania. Obok pomostu w odległości 50m jest żeremie bobrów, można je oglądać i filmować.

W okolicy znajdują się liczne atrakcje:
-Stadnina koni
-Kolejka wąskotorowa
-Zjeżdżalnia wodna
-Klasztor Kamedułów – z możliwością rejsu statkiem którym pływał Jan Paweł II
-Muzeum Marii Konopnickiej
-Stańczyki,[największy most w Polsce]
-Cmentarzysko Jaćwingów
-Muzeum Piłsudskiego

Dom przeznaczony do wynajęcie dla 10 osób. Z możliwością dokwaterowania (1 do 4 osób). Parter – jeden pokój 3 osobowy, kuchnia z pełnym wyposażeniem (garnki, szklanki, talerze, sztućce, kuchnia gazowa, lodówka), WC, prysznic, salon z kominkiem i telewizorem (40m2). Piętro – jeden pokój 3 osobowy, dwa pokoje 2 osobowe, WC, salon, balkon.

Cena za wynajęcie całości: za jeden dzień- dla 10 osób wynosi- 400 zł. Każda osoba dodatkowa powyżej 10 osób płaci 40 zł za 1 dzień. Możliwość przyjazdu ze zwierzętami.Wynajem w weekendy – 450 zł za dobę. Przy dłuższych pobytach, poza sezonem wakacyjnym rabaty. Zapraszamy

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wczasowy Huta

location_on Adres:

Huta 3, 16-402 Suwałki

woj. Podlaskie, Polska

phone tel. +48 (87) 643 10 29, +48 606 332 398

phone tel. +48 (87) 643 10 29, +48 606 332 398

insert_link www.kepa-huta.suwalszczyzna...

Ilość miejsc: 14