Home » Agroturystyka » Agropensjonat Stregielek od: 50zł do: 90zł

Agropensjonat Stregielek Agropensjonat Stregielek

Obiekt znajduje się na Mazurach we wsi Stręgielek, położonej między Giżyckiem a Węgorzewem w samym sercu Warmii i Mazur. Ulokowany jest na dwuhektarowej działce i z jednej strony przylega do lasu, w którym znajdują się doskonałe tereny spacerowe oraz wyznaczone trasy rowerowe. Jesienią spacery te można połączyć ze zbieraniem grzybów. Aby ułatwić przetwarzanie zebranych grzybów, udostępniamy suszarkę i kuchnię. Przyjmujemy również gości z psami, ale prosimy o uprzednie powiadomienie nas o tym.

Las, który przecina rzeka Sapina, tworzy malowniczy i bardzo łatwy szlak kajakowo-żeglarski. Rzeka jest bogata w ryby i ptactwo wodne. Z drugiej strony obiektu rozciągają się rozległe łąki, ograniczone na horyzoncie Wzgórzami Piłackimi, które słyną z najczystszego powietrza w Polsce. Do najbliższego jeziora z plażą jest około 800 metrów, a na terenie naszej działki znajdują się dwa stawy obfitujące w karasie.

Dodatkowo, na naszej posesji organizujemy bale sylwestrowe, biesiady i konferencje. Posiadamy również specjalne, zadaszone miejsce do grillowania.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Agropensjonat Stregielek

location_on Adres:

Stręgielek 20, 11-607 Pozezdrze

woj. , Polska

phone 874279378

phone 874279378

insert_linkwww.stregielek.pl

Ilość miejsc: 36