Home » Agroturystyka » AgroDom od: 35zł do: 90zł

AgroDom AgroDom

Rodzinny AgroDom jest położony we wsi Nowe Orzechowo, w gminie Pomiechówek, województwo Mazowieckie, zaledwie 40 km od centrum Warszawy. Ta malownicza miejscowość znajduje się w dolinie Narwi, gdzie grunty wsi opadają łagodnie w kierunku rzeki. Charakterystyczną cechą tego terenu jest naturalnie utworzona skarpa, która jest poprzecinana urokliwymi wąwozami i parowami. W okolicy naszego domu można podziwiać różnorodny krajobraz, w tym bogactwo upraw, sielankowe widoki pastwisk, wiejskie sady i zagajniki. Duże łąki nad rzeką i rozległe kompleksy leśne w bezpośrednim sąsiedztwie naszego domu zapewniają unikalny mikroklimat.

AgroDom to miejsce kameralnie położone, gdzie panuje oaza ciszy, spokoju i bezpieczeństwa, z dala od miejskiego zgiełku. Dzięki tej atmosferze nasi goście będą czuć się doskonale. Nasz obiekt posiada 10 pokoi dwu i trzyosobowych, z łazienką i telewizorem.

Bezpośredni kontakt z nieskażoną przyrodą i spokojna, miła rodzinna atmosfera sprawiają, że nasz dom jest doskonałym miejscem na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek. Serdecznie zapraszamy do naszego AgroDomu, gdzie czeka na Państwa niezapomniane doświadczenie i relaks.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
AgroDom

location_on Adres:

Orzechowo Nowe 11, 05-180 Pomiechówek

woj. Mazowieckie, Polska

phone 605083118

phone 605083118

insert_linkwww.agrodom.eu

Ilość miejsc: 25