Home » Agroturystyka » AgroDom od: 35zł do: 90zł

AgroDom AgroDom

Rodzinny AgroDom położony jest we wsi Nowe Orzechowo w gminie Pomiechówek (woj. Mazowieckie), zaledwie 40 km od centrum Warszawy. Nowe Orzechowo znajduje się w malowniczej okolicy doliny Narwi. Grunty wsi obniżają się łagodnie w kierunku rzeki. Utworzona naturalnie skarpa jest poprzecinana urokliwymi wąwozami i parowami. W okolicach naszego domu mogą Państwo podziwiać urozmaicony krajobraz – bogactwo upraw, sielankowe widoki pastwisk, wiejskie sady i zagajniki. Rozległe nadrzeczne łąki i obszerne kompleksy leśne znajdujące się w bezpośrednim sąsiedztwie naszego domu gwarantują unikalny mikroklimat.

AgroDom to miejsce kameralnie położone, gdzie panuje oaza ciszy, spokoju i bezpieczeństwa, z dala od miejskiego zgiełku. Atmosfera ta sprawi, że nasi wczasowicze będą się tu czuć doskonale. Obiekt posiada 10 pokoi dwu i trzy osobowych, każdy z łazienką i telewizorem.

Bezpośredni kontakt z nieskażoną przyrodą, spokojną, miłą rodzinną atmosfera sprawią, że dom nasz będzie dla Państwa doskonałym miejscem na spędzenie wolnego czasu i wypoczynek.

Serdecznie zapraszamy

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
AgroDom

location_on Adres:

Orzechowo Nowe 11, 05-180 Pomiechówek

woj. Mazowieckie, Polska

phone tel. +48 605 083 118

phone tel. +48 605 083 118

insert_linkwww.agrodom.eu

Ilość miejsc: 25