loaderimg
Wyszukaj
image

Jeśli czujesz, że codzienność Cię przytłacza, zapraszamy do Karpacza, do miejsca pełnego kolorów – do “Tęczy”! Nasz obiekt przyciąga gości różnorodnością barw, które odpowiadają różnym nastrojom i potrzebom.

Oferujemy komfortowe pokoje, z których każdy ma swój unikalny kolor i klimat:

– **Pokój żółty**: Idealny dla tych, którzy pragną ciepła i energii słońca.
– **Pokój zielony**: Przynosi na myśl wiosenną świeżość i relaks.
– **Pokój niebieski**: Doskonały dla zmęczonych wędrówkami po górach, zapewnia spokój i wyciszenie.
– **Pokój różowy**: Stworzony dla młodych par, pełen romantycznej atmosfery i miłości.
– **Pokój “kwiat jabłoni”**: Świetny wybór na rocznicę ślubu, oferujący wyjątkowe chwile dla małżeństw.

Dla tych, którzy pragną odpocząć od miejskiego zgiełku, polecamy naszą przestronną oranżerię, gdzie można się zrelaksować w otoczeniu zieleni. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę, telewizor oraz kompletny aneks kuchenny, co zapewnia wygodę i swobodę podczas pobytu.

Nasza oferta łączy przytulność z przystępnymi cenami, co sprawia, że jest idealnym miejscem na wypoczynek o każdej porze roku. “Tęcza” to miejsce, które z pewnością na długo pozostanie w Twojej pamięci.

Serdecznie zapraszamy do odkrycia kolorów wypoczynku w Karpaczu!

Wyposażenie

image