Home » Wille » Willa Izabella od: 40zł do: 60zł

Willa Izabella Willa Izabella

Witamy wszystkich, którzy nie są obojętni na uroki Kotliny Jeleniogórskiej i na magię Karkonoszy – jednego z najpiękniejszych zakątków Polski! Zapraszamy Państwa do wypoczynku w naszych progach. „Willa Izabella” to nie tylko nazwa, to także dobry standard oraz serdeczna, rodzinna atmosfera. To możliwość spokojnego, rodzinnego pobytu w sercu Karkonoszy!

Nasza willa znajduje się w zacisznej okolicy obok lasu z widokiem na góry. Zapewnia to łatwe dotarcie do wszystkich atrakcji miasta oraz harmonijne warunki odpoczynku w zgodzie z naturą, z dala od trosk i hałasu cywilizacji. Budynek położony jest od 200 do 400 m od centrum miasta. W pobliżu położony jest stadion, poczta, informacja turystyczna oraz szereg punktów gastronomicznych i restauracji.

Zapraszamy serdecznie! Pragniemy zapewnić naszych gości o komfortowym i relaksującym pobycie. Nasza willa oferuje różnorodne pokoje, które są gustownie urządzone i wyposażone we wszystkie niezbędne udogodnienia. Do dyspozycji gości jest również ogród, gdzie można odpocząć i cieszyć się pięknymi widokami na okolicę. Nasz personel jest zawsze gotowy, aby zapewnić Państwu pomoc i odpowiedzieć na wszelkie pytania dotyczące atrakcji turystycznych i rekreacyjnych w okolicy. Zapraszamy do „Willa Izabella” i gwarantujemy niezapomniane wakacje!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Izabella

location_on Adres:

ul. Nad Łomnicą 6b, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757619887

phone 602615716

insert_linkwww.karpaczizabella.com

Ilość miejsc: 20