
Zapraszamy serdecznie do malowniczego zakątka Puszczy Piskiej, gdzie w otoczeniu stuletnich sosen, na wysokiej skarpie nad jeziorem Guzianka Wielka, znajduje się Ośrodek “Diabla Góra”. To idealne miejsce na wypoczynek, położone między jeziorami Nidzkim i Bełdan.
Oferujemy komfortowe pokoje 2-3 osobowe oraz luksusowe apartamenty z aneksem kuchennym. Wszystkie nasze pokoje wyposażone są w pełny węzeł sanitarny, telewizję satelitarną, radio, lodówkę oraz telefon wewnętrzny.
Nasza oferta noclegowa obejmuje:
– 69 miejsc noclegowych w 28 pokojach,
– 1 pokój jednoosobowy przystosowany dla osoby niepełnosprawnej,
– 18 pokoi dwuosobowych,
– 4 pokoje trzyosobowe,
– 4 apartamenty z aneksem kuchennym,
– 1 apartament małżeński.
Na życzenie gości udostępniamy także dostawkę. Wszystkie pokoje są wyposażone w łazienkę z kabiną prysznicową, umywalką i WC.
Ośrodek “Diabla Góra” to miejsce, gdzie można w pełni cieszyć się pięknem natury i spokojem Puszczy Piskiej. Nasze komfortowe i przytulne pokoje zapewniają idealne warunki do relaksu i odpoczynku.
Zachęcamy do odwiedzenia naszego ośrodka i doświadczenia niezapomnianych chwil w sercu mazurskiej przyrody.