Home » Agroturystyka » Dom Wypoczynkowy Sosna od: 80zł do: 120zł

Dom Wypoczynkowy Sosna Dom Wypoczynkowy Sosna

Szanowni Państwo!

Serdecznie witamy w Domu Wypoczynkowym SOSNA. Mamy nadzieję, że za pomocą informacji zawartych na Naszej witrynie uda Nam się zapewnić Państwu pełne zadowolenie z wypoczynku i ułatwić jego sprawną organizację.

Mazury to raj dla żeglarzy i kajakarzy, a także miłośników ciszy i spacerów po lesie. Rejon porasta Puszcza Piska, która jest pokryta siecią szlaków pieszych, rowerowych i konnych. Można tu znaleźć wiele gotyckich zamków i kościołów, które zostały wzniesione przez krzyżaków, którzy niegdyś panowali nad tymi terenami.

Nasz ośrodek znajduje się w miejscowości Ruciane Nida, niewielkim miasteczku nad jeziorem Nidzkim i jeziorem Guzianka Wielka w Puszczy Piskiej. Okolice są bogate w historyczne ciekawostki, takie jak poniemieckie bunkry, cmentarzyska i zabytkowe kościółki, jak również w piękną przyrodę.

W samym sercu Puszczy Piskiej znajduje się prywatny park dzikich zwierząt. Jednak puszcza to nie tylko lasy i zwierzyna, ale również jeziora, których w okolicy jest mnóstwo. Nasz ośrodek położony jest wśród rozległych lasów mazurskich, gdzie dominują drzewa sosnowe. Jest to doskonałe miejsce dla osób ceniących aktywny wypoczynek wśród natury.

Mamy dogodne położenie, gdyż znajdujemy się w pobliżu centrum miasta, a jednocześnie z dala od wakacyjnego zgiełku. Można więc cieszyć się spokojem i ciszą, a jednocześnie mieć łatwy dostęp do atrakcji i udogodnień, które oferuje miasto.

Zapraszamy serdecznie do Domu Wypoczynkowego SOSNA na niezapomniany wypoczynek w pięknym otoczeniu Mazur!

Z poważaniem,
Zespół Domu Wypoczynkowego SOSNA

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Dom Wypoczynkowy Sosna

location_on Adres:

Mazurska 14, 12-220 Ruciane-Nida

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874231064

phone 874231064

insert_linkwww.sosna-ruciane.pl

Ilość miejsc: 62