
Zapraszamy do naszego urokliwego gospodarstwa, położonego na malowniczym Szlaku Piastowskim. To idealne miejsce na relaks i odkrywanie okolicznych atrakcji, takich jak Gniezno, Trzemeszno, Biskupin czy Wenecja. Nasze gospodarstwo, z dala od zgiełku dużych miast, oferuje spokojne otoczenie z zielonymi lasami, ścieżkami rowerowymi oraz czterema jeziorami, które są rajem dla miłośników wędkowania i kąpieli.
Na terenie obiektu znajdziesz wiele atrakcji, które umilą Twój pobyt:
– Bar z salą bilardową
– Letni taras z automatami do gier
– Boisko do piłki siatkowej
– Plac zabaw dla dzieci
– Miejsce na grill i ognisko
Oferujemy również pole namiotowe oraz miejsce na przyczepy campingowe i parkowanie pojazdów. Nasza oferta jest idealna dla grup zorganizowanych, takich jak biwaki dla dzieci i młodzieży czy “zielone szkoły”. Dysponujemy 11 pokojami, co zapewnia komfortowy pobyt dla wszystkich gości.
Dodatkowo proponujemy różnorodne atrakcje, które urozmaicą Twój pobyt:
– Organizacja imprez na świeżym powietrzu
– Wypożyczenie rowerów i wycieczki “szlakiem leśniczówek Nadleśnictwa Gołąbki”
– Wypożyczenie sprzętu sportowego
– Przejażdżki konne oraz bryczką
– Strzeżone kąpielisko z pomostami, brodzikiem dla dzieci i wypożyczalnią sprzętu wodnego
– Organizacja grzybobrania i kuligów
Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszego gospodarstwa, gdzie czeka na Ciebie nie tylko odpoczynek, ale i wiele niezapomnianych przygód!