Home » Hotele » Hotel Pietrak Trzemeszno od: 160zł do: 300zł

Hotel Pietrak Trzemeszno Hotel Pietrak Trzemeszno

Przy trakcie z Poznania do Torunia na Szlaku Piastowskim prowadzącym w kierunku Warmii i Mazur,15 km od Gniezna- pierwszej stolicy Polski, witamy Państwa w kompleksie hotelowo- gastronomicznym zarządzanym przez rodzinę Pietrak.

Hotel zdobył uznanie wśród rodaków, cudzoziemców, znanych osobistości oraz dużych grup turystycznych. Zadowoleni i powracający do naszego hotelu goście to jeden z głównych powodów do dumy.

Naszym Gościom oferujemy 48 miejsc noclegowych w apartamentach oraz pokojach 1 i 2 osobowych. Pamiętamy również o osobach niepełnosprawnych.

Wszystkie pokoje o rodzinnej atmosferze i niepowtarzalnym klimacie wyposażone są w łazienki, TV-sat, telefony i suszarki do włosów oraz mini-bary.

Serwis hotelowy dostępny 24 godziny na dobę.

W hotelu znajdują się dwie restauracje na 200 miejsc, bar aperitif, pub, sala bilardowa, sale konferencyjne, basen, sauna, jacuzzi, kantor wymiany walut oraz przyległy klimatyzowany dom weselny na 350 miejsc.

Przy hotelu znajduje się parking strzeżony, kort tenisowy, ogród z dwoma tarasami oraz stacja benzynowa.

Usytuowanie hotelu w pobliżu trasy łączącej Poznań i Toruń stanowi idealne zaplecze noclegowo-gastronomiczne dla osób zwiedzających atrakcyjne turystycznie regiony Pałuk oraz Szlaku Piastowskiego.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Hotel Pietrak Trzemeszno

location_on Adres:

Foluska 4, 62-240 Trzemeszno

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 614154400

phone 614154400

insert_linkwww.pietrak.pl/trzemeszno/hotel.html

Ilość miejsc: 48