Słynny Saint Moritz

St Moritz słynie ze sportów zimowych

W tym miejscu wakacje spędzają słynni i bogaci, jednak średniacy także mogą tutaj odpocząć, dlaczego nie. Można zatrzymać się w niewyobrażalnym luksusie, ale można też wybrać Survetta House. Dom ten ma ponad sto lat. Mieszkały w nim słynne postaci – między innymi Król Egiptu Farouk, aktorzy Gregory Peck i Charlie Chaplin, członkowie brytyjskiej rodziny królewskiej. Wiele osób znajdowało miejsce w tym niezwykłym domu z edwardiańską fasadą.

Wygodne łóżko, przytulna sypialnia – ech, spędzić tam całą noc. Jednak spa i sauna kuszą swoimi urokami i zachęcają do pobytu w tym właśnie miejscu. Odpoczywanie w takich luksusach jest całkiem przyjemne. W pobliskich restauracjach zjeść można dania kuchni francuskiej, włoskiej i międzynarodowej. Relaks staje się pełen luksusu i wspaniałych chwil.

Jak dotrzeć do St. Moritz?

Bardzo łatwo: polecieć samolotem do Zurychu, a następnie wsiąść do auta (niespełna trzy godziny jazdy), skorzystać z pociągu lub autobusu – taka podróż trwa niespełna cztery godziny. Cóż to jest wobec wieczności?