Odpoczynek w Anglii

Wielka Brytania wabi historią i przyrodą

Wielka Brytania wabi historią i przyrodą. Na pewno warto odwiedzić ten kraj i to nie tylko jego największe miasta, lecz również małe miasteczka. Hotel The Swan w Newby Bridge oferuje odpoczynek w bardzo dobrych warunkach.

Klimatyczna gospoda

Hotel ulokowany jest w XVII-wiecznej gospodzie. W takim miejscu odpoczywa się wyjątkowo. Standard czterech gwiazdek zobowiązuje. Spa, basen, włoska restauracja i pub oferują wyjątkowy i niezapomniany odpoczynek. Jakość życia w tym miejscu jest wyjątkowa, dlatego warto poczuć się niczym książę lub księżniczka i wynająć pokój na weekend lub tydzień. Odpoczynek w tym miejscu pozwala zapomnieć o trudach dnia codziennego. W pokojach dostępne są telewizory i odtwarzacze dvd. Ideane miejsce na rodzinny pobyt lub wakacje pary zakochanych.

Hotel Swan ulokowany jest w Cumbrii. Pokoje oferowane są w cenie od 119 funtów, ale jakość idzie w parze z taką ceną. W cenę wliczono internet oraz smaczne śniadanie. W pobliżu hotelu jest parking oferowany gościom bez dodatkowych opłat. Jest to zaleta tego miejsca.