Odpoczynek na Majorce

Piękna i cicha Majorka

Majorka jest piękna i urokliwa. Stolicę Balearów koniecznie trzeba odwiedzić przynajmniej raz w życiu. W ciszy i spokoju można ładować tutaj akumulatory. Czyste plaże, pełne drobnego, białego piasku, drzewa pomarańczowe oraz mnogość roślin – w takim otoczeniu odpoczywa się znakomicie. Jest to miejsce pełne kontrastów: można zjeść w skromnym barze lub rozkoszować się najlepszymi rybami, serami i winami w drogiej restauracji. Wiele osób uważa Majorkę za najwspanialszą wyspę leżącą na Morzu Śródziemnym. Inni uważają, że jest to miejsce zbyt intensywnie reklamowane, a nawet przereklamowane. Stolica wyspy o nazwie Palma de Mallorca pełna jest drzewek migdałowych, zabytkowych budynków oraz zieleni. Każdy może znaleźć urokliwy zakątek, w którym ukryje się przed codziennością.

Co warto zobaczyć na Majorce?

Na pewno trzeba obejrzeć: plaże, Palma Aquarium, jaskinie, kluby, bary i puby. Jedni przyjeżdżają na Majorkę po ciszę i spokój, a inni poszukują na tej wyspie rozrywki, tańca i wszystkiego tego, co oferuje magiczna wyspa ukryta wśród zieleni.
Majorka jest rajem, kojarzonym z wakacyjnym relaksem dla całej rodziny. Gorąca pogoda, jachty zacumowane w zatoce, wąskie uliczki pełne zabytkowych kamienic. Niezapomniane widoki podziwiać można z półwyspu Formentor, który jest niczym wielki taras widokowy. Jeśli ktoś lubi plaże kamieniste, to Majorka takie miejsca ma. Plaże piaszczyste także są obecne w tym miejscu.
Podsumowując, Majorka to miejsce dla rodzin, singli i osób w każdym wieku.