Odpocznij przez trzy dni

Jak odpocząć przez trzy dni?

Przedłużony weekend jest świetnym czasem na relaks. Przez trzy dni można odpocząć w Polsce, w jednym z urokliwych miejsc. A oto one:

Po pierwsze Park Arkadia koło Nieborowa

Jest to miejsce sielskie i anielskie, stworzone na przełomie XVIII i XIX wieku. Stworzono tutaj Rzymski Akwedukt, Przybytek Arcykapłana, Grotę Sybilli, Dom Murgrabiego i Świątynię Diany – taka była ówczesna moda. Twórczynią tego nastrojowego miejsca była Helena Radziwiłłowa. W tym miejscu nie można się nudzić i można wspaniale odpocząć.

Łagów i urokliwe lubuskie

Winnice, jeziora i lasy oferują relaks w małym województwie lubuskim. Wioska Łagów pochodzi z XIII wieku. Wysoka wieża obronna jest znakomitym punktem widokowym. Łagów ulokowany jest na Szlaku Miodu i Wina, co oznacza, że możliwe jest podróżowanie od winnicy do winnicy, od fabryczki miodu do fabryczki miodu.

Miłośnicy wędrówek mogą wybrać Szlak Orlich Gniazd

Jest to odcinek mający 164 kilometry, 12 zamków i jeden pałac. Szlak rozciąga się między Częstochową i Krakowem. Ścieżki wśród skał, zieleń, pałace i ogrody – każdy znajdzie tutaj coś dla siebie. Nocować można w hotelach, pensjonatach lub kwaterach prywatnych. Trzydniowy wypoczynek będzie kosztował około 600 złotych od osoby. Warto wydatkować te pieniądze na zwiedzanie Polski i jej najwspanialszych zakątków.