Home » Dworki i Pałace » Żółty Dworek od: 60zł do: 110zł

Żółty Dworek Żółty Dworek

Ośrodek położony jest w przepięknej okolicy, zaledwie 60 metrów od morza. Znajduje się przy czystej i szerokiej plaży, oddalonej o 1300 metrów od Unieścia. Dworek, zwany Żółtym Dworkiem, ma doskonałe położenie na uboczu Mielna-Unieścia, co sprawia, że jest oazą ciszy i spokoju. Został zbudowany w 1936 roku w stylu neoklasycznym i posiada własny zagospodarowany teren zielony o powierzchni około 1 hektara, na którym znajduje się również parking. Ośrodek jest ogrzewany i czynny przez cały rok.

Dworek oferuje aż 130 miejsc noclegowych. Goście mają do wyboru pokoje 1, 2, 3 i 4-osobowe, każdy z własną łazienką z natryskiem. W pokojach znajduje się również telewizor. Dodatkowo, do dyspozycji gości jest sieć Wi-Fi, kawiarenka, sala kominkowa, sala gimnastyczna, bilard, stół do tenisa stołowego, pokój zabaw dla dzieci, sala telewizyjna, boisko sportowe, miejsce na ognisko, grill, plac zabaw dla dzieci, kawiarenka internetowa, kino DVD oraz parking.

Jednym z naszych atutów jest doskonała kuchnia polska, która jest naszą specjalnością. Oferujemy również urozmaicone dania z innych krajów. Gwarantujemy naszym gościom miłą, rodzinną i przyjazną atmosferę, która sprawi, że pobyt w naszym ośrodku będzie niezapomniany.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Żółty Dworek

location_on Adres:

ul. Generała Karola Świerczewskiego 24, 76-032 Mielno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone 943189066

phone 501486385

insert_linkwww.zoltydworek.pl

Ilość miejsc: 130