Home » Dworki i Pałace » Zespół Dworsko Parkowy Roskosz od: 120zł do: 250zł

Zespół Dworsko Parkowy Roskosz Zespół Dworsko Parkowy Roskosz

Roskosz to miejsce, gdzie historia przeplata się z teraźniejszością. Tu bowiem w dawnym folwarku przejętym przez Katarzynę z Sobieskich Radziwiłłową, przebudowanym w duchu barokowym, powstał Ośrodek Szkoleniowo-Rekreacyjny. Roskosz to nie tylko nazwa, to prawdziwa rozkosz dla duszy, oczu, uszu i podniebienia. Otoczenie zabytkowego parku stanowiące integralną część kompleksu dworsko-parkowego, o każdej porze roku nadaje temu miejscu wyjątkowy i niepowtarzalny charakter, zapewniający idealne warunki do pracy i wypoczynku.

Zespół Dworsko-Parkowy Roskosz to dwa odrestaurowane obiekty zabytkowe otoczone starym parkiem. Mieszczą się w nich hotele na ok. 60 miejsc noclegowych, restauracja, sala konferencyjna, centrum biznesu i przedsiębiorczości, winiarnia, kawiarnia. Do dyspozycji gości jest też Stanica z kominkiem na ok. 200 osób, zagospodarowane miejsce na ogniska i grill a także boisko do gry w piłkę nożną. Okolica słynie z walorów przyrodniczych i klimatycznych oraz z bliskości Stadniny Koni Arabskich w Janowie Podlaskim.

Piękna przyroda, estetyczne otoczenie, profesjonalna baza konferencyjno-szkoleniowa oraz kompleks gastronomiczno-hotelowy w stylowych budynkach Dworku i Stajni Cugowej pozwalają doskonale połączyć szkolenia i narady z wypoczynkiem. Dysponujemy pokojami 1-4 osobowymi oraz jednym apartamentem. Pokoje wyposażone w łazienki oraz darmowy dostęp do Internetu za pośrednictwem sieci WiFi obejmującą zasięgiem teren całego ośrodka. Obiekt dysponuje parkingiem bezpłatnym dla gości. Przy grupach zorganizowanych możliwość udzielenia rabatu!

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zespół Dworsko Parkowy Roskosz

location_on Adres:

Roskosz 23, 21-500 Biała Podlaska

woj. Lubelskie, Polska

phone 833444117

phone 833444117

insert_linkwww.roskosz.pl

Ilość miejsc: 60