Home » Wellness i SPA » Zdrojówka od: 140zł do: 220zł

Zdrojówka Zdrojówka

Zdrojówka położona jest na skraju lasu w sąsiedztwie czterech stawów. To przepiękne, wręcz magiczne miejsce, przyciąga do nas Gości spragnionych wypoczynku w otoczeniu natury.

Jeśli planujesz wakacje bądź krótki urlop, np. majówkę lub weekend, Zdrojówka jest idealnym ku temu miejscem. Do dyspozycji gości pozostawiamy 20 pokoi w standardzie 3 gwiazdkowym z bezpłatnym dostępem do internetu. Dodatkowo w cenie pokoju delux oferujemy kompleks saun i jacuzzi wraz ze słoneczną łąką, zewnętrzne jacuzzi w sezonie letnim, bezpłatny dozorowany parking oraz miejsce do grilowania.

Atrakcyjna lokalizacja naszego ośrodka (blisko Białegostoku), daje nam możliwość zaproponowania Państwu wypoczynku czynnego oraz wypoczynku na łonie natury w ciszy i spokoju. Zapewniamy Państwu miły pobyt weekendowy, a dla klientów przwidujących dłuższą rezerwację, pomożemy w organizacji i przygotowaniach atrakcji, które pozwolą Państwu w sposób aktywny i rodzinny spędzenie urlopu.

Sauna i jacuzzi.

Sauna została wynaleziona przez Finów, wynalazek rozpowszechnił się na całym świecie, a sami Finowie nie wyobrażają sobie życia bez sauny. Sauna oczyszcza umysł i ciało z wszystkiego co złe. Twierdzenie to zyskało naukowe potwierdzenie i powszechnie wiadomo, że sauna ma bardzo korzystny wpływ na nasze zdrowie.

Jacuzzi to najmilsze połączenie luksusu, czasu dla siebie i rodziny ze zdrowym trybem życia. Takie urządzenia, wyposażone w wysokiej jakości hydromasaż od kilkudziesięciu lat są szalenie popularne.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zdrojówka

location_on Adres:

Horodniany 47, 16-001 Kleosin

woj. Podlaskie, Polska

phone 856631565

phone 517169413

insert_linkwww.zdrojowka.pl

Ilość miejsc: 60