Home » Dworki i Pałace » Zamek von Treskov od: 100zł do: 500zł

Zamek von Treskov Zamek von Treskov

W części hotelowej czekają na Państwa stylowo wyposażone apartamenty i pokoje, posiadające komfortowe łazienki, TV-sat i telefon. Każdy z pokoi jest inny i wyjątkowy, z każdego można też podziwiać jezioro lub nasz zabytkowy park. Szczególnie zapraszamy do spędzenia nocy w Apartamencie, który posiada salon, sypialnię a także przeszkloną werandę z widokiem roztaczającym się na jezioro i okolicę. Łącznie dysponujemy 40 miejscami noclegowymi.

Przestrzenna i elegancka Restauracja „Cztery pory roku” zaprasza do czterech sal usytuowanych w układzie amfiladowym.

Zamek von Treskov jest znakomitym miejscem do zabawy w gronie rodzinnym czy firmowym. Bezpośrednie położenie nad długim na 11 km Jeziorem Strykowskim sprawia, że nasz obiekt jest doskonały do uprawiania różnych sportów wodnych: windsurfingu, żeglarstwa, kajakarstwa czy pływania (dysponujemy własną plażą). U nas możecie też Państwo zagrać w tenisa (posiadamy dwa korty ziemne wraz z automatycznym trenerem) czy pójść na romantyczny spacer po parku. Dodatkowo zorganizujemy podróż balonem, zawody paintballu lub turnieje strzeleckie i sprawnościowe o zabarwieniu historycznym. Specjąlną atrakcją mogą być zjazdy na linie z zamkowej wieży.

Po pełnym emocji dniu w przyziemiu Zamku von Treskov czakać już będą na Państwa atrakcje, które za dnia skrywa w sobie Gothic Club – wyjątkowy pub z wygodnymi lożami, 9 stopowym bilardem, dyskoteką i bogato zaopatrzonym barem. Zabawa w Gothic Clubie to gwarancja wyśmienitej zabawy do białego rana.

Serdecznie Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zamek von Treskov

location_on Adres:

ul.Park 3, 62-060 Strykowo

woj. Wielkopolskie, Polska

phone 618196957

phone 666846601

insert_linkwww.treskov.pl

Ilość miejsc: 40