Home » Dworki i Pałace » Zamek Jan III Sobieski od: 195zł do: 560zł

Zamek Jan III Sobieski Zamek Jan III Sobieski

Przeszło 7 hektarów zabytkowego parku, dzika pełna romantyzmu plaża oraz zawsze gościnnie otwarte drzwi Zamku Jan III Sobieski w Rzucewie zapraszają wszystkich, którzy cenią sobie kontakt z naturą, spokój i dyskrecję. Atmosfera zamku sprzyja zarówno twórczej pracy, jak i relaksowi.

Proponujemy Państwu pobyt w pokojach z łazienkami, TV oraz telefonem. Mamy nadzieję, że docenią Państwo naszą zamkową kuchnię dostosowaną do potrzeb dorosłych i dzieci.

Zapraszamy szczególnie na pobyty wypoczynkowe – latem i zimą. Opracowaliśmy dla Państwa ciekawe cenowo pakiety 7 dniowe ze śniadaniem oraz kolacją, pozwalające na zwiedzanie wielu interesujących miejsc w okolicy. Rzucewo oddalone jest od ciekawostek i zabytków Trójmiasta (Gdańsk, Sopot, Gdynia) jedynie około 20km. Do Półwyspu Helskiego i otwartego morza jeszcze bliżej… Nie zabraknie więc atrakcji na wypełnienie wolnego czasu. Tym bardziej, że na terenie Zespołu Pałacowo – Parkowego mamy dla Państwa stajnię (telefon kontaktowy: 518 390 842), korty tenisowe, saunę, siłownię bilard i piłkarzyki, rowery oraz miejsce do gry w siatkówkę, .

Dla dzieci również nie zabraknie niespodzianek. W Zamku zorganizowaliśmy pokój zabaw, a w parku do zabawy dla maluchów i nieco starszych dzieci plac zabaw.

Zapraszamy również na pobyty okolicznościowe, np. wielkanocne, długie weekendy majowe i czerwcowe, pobyty wigilijne i sylwestrowe. Prosimy pamiętać, że każdego roku Zamek organizuje zabawy: Andrzejkową, Bal Sylwestrowy, Ostatnią Sobotę Karnawału. Nasi stali goście wiedzą, że nigdy nie zawiedliśmy ich oczekiwań podając smaczne potrawy, ciekawą muzykę i dobrą zabawę!

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zamek Jan III Sobieski

location_on Adres:

Rzucewo 6, 84-100 Puck

woj. Pomorskie, Polska

phone tel. +48 (58) 673 88 05, +48 694 457 484

phone tel. +48 (58) 673 88 05, +48 694 457 484

insert_linkwww.zameksobieski.pl

Ilość miejsc: 50