Home » Dworki i Pałace » Zamek Grodziec od: 25zł do: 75zł

Zamek Grodziec Zamek Grodziec

Pokoje umiejscowione są w wieży zamkowej, do dyspozycji gości jest łazienka. Można zamówić ciepłe posiłki na czas pobytu na zamku po wcześniejszym uzgodnieniu i rezerwacji. Do użytku gości udostępniamy również zaplecze kuchenne w godzinach otwarcia obiektu, dzięki temu każdy może przygotować posiłek we własnym zakresie.

Parking dla gości znajduje się na dziedzińcu. Dodatkowo, istnieje możliwość przyjazdu ze zwierzęciem (psem lub kotem), pod warunkiem, że są one pod kontrolą właściciela.

Zamek Grodziec to miejsce, które gwarantuje niepowtarzalną atmosferę, niezapomniane wrażenia i wspaniałą zabawę, podczas różnego rodzaju imprez zamkniętych. Organizujemy wesela, biesiady, zloty, spotkania integracyjne oraz eventy.

Dodatkowe atrakcje, które oferujemy to pokaz walk rycerskich, wystrzał z armaty, zwiedzanie zamku z pochodniami, pokaz tańca z ogniem oraz wynajęcie bryczki.

Serdecznie zapraszamy do Zamku Grodziec, gdzie możecie Państwo cieszyć się niezapomnianym pobytem i wspaniałymi atrakcjami.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Zamek Grodziec

location_on Adres:

Grodziec 111, 59-516 Zagrodno

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 768774452

phone 763001020

insert_linkwww.grodziec.com

Ilość miejsc: 30