Home » Dworki i Pałace » Zamek Dubiecko od: 150zł do: 350zł

Zamek Dubiecko Zamek Dubiecko

Zamek w Dubiecku został zbudowany w połowie XVI wieku przez Stanisława Mateusza Stadnickiego. Był on synem Stanisława i Natalii z Kmitów, a to właśnie Kmitowie wznieśli na wzgórzu nad rzeką San pierwszy, drewniany zamek otoczony wałem ziemnym i fosą. Drugi zamek był to murowana budowla na planie czworoboku, z wewnętrznym dziedzińcem usytuowanym pomiędzy dwoma budynkami mieszkalnymi, stojącymi równolegle do siebie i murami obronnymi. Stały tam także cztery wieże, a dostępu do zamku broniła między innymi fosa. W tym zamku urodził się w 1551 roku znany później z przezwiska „Diabeł Łańcucki” Stanisław Stadnicki – warchoł, zabijaka i pieniacz.

Zamkowe pokoje oraz klimatyczna oficyna hotelowa, zlokalizowana w bocznym skrzydle obiektu, oferują kameralne zakwaterowanie w pokojach jedno-, dwu- i trzyosobowych, oraz w przestronnych i ekskluzywnych apartamentach. Stylowe wnętrza, bogactwo smaku oraz miła i profesjonalna obsługa zadowolą najbardziej wymagających Gości.

Do dyspozycji gości oddajemy 11 pokoi i 4 apartamenty. Wszystkie pokoje mają osobny węzeł sanitarny, przedpokój z szafą i sejfem. Pokoje są wyposażone w internet i telewizję.

Każda z komnat jest w innych barwach i ma przyporządkowaną bajkę Ignacego Krasickiego, co stanowi atrakcję dla dzieci i sprawia, że każda ma swój własny klimat i pozwala przenieść się do prawdziwie bajkowego świata.

Dzięki mistrzowskiemu przyrządzaniu potraw w restauracji zamku romantyczny wieczór czy biznesowy obiad przerodzi się w królewską ucztę. Ukoronowaniem takiej biesiady stanie się degustacja szlachetnych trunków z zamkowej winiarni. Każda impreza – okolicznościowa i biznesowa – w tak arystokratycznym klimacie przypadnie wszystkim do gustu.

Zamek Dubiecko to doskonałe miejsce na zorganizowanie sympozjów naukowych, spotkań firmowych i konferencji. Sale konferencyjne są wyposażone w sprzęt multimedialny, ekran, dostęp do Internetu, flip chart, nagłośnienie serwer NuVo, klimatyzację, profesjonalną mównicę z nagłośnieniem, oświetlenie system LUTRON.

W sąsiedztwie sal konferencyjnych znajdują się dogodne miejsca doskonale sprawdzające się jako sala konsumpcyjna.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zamek Dubiecko

location_on Adres:

ul. Zamkowa 1, 37-750 Dubiecko

woj. Podkarpackie, Polska

phone 166511058

phone 166511058

insert_linkwww.zamek.dubiecko.com

Ilość miejsc: 30