Home » Hotele » Zajazd u Beaty i Violetty- Hotel od: 100zł do: 150zł

Zajazd u Beaty i Violetty- Hotel Zajazd u Beaty i Violetty- Hotel

28 pokoi 2-osobowych z łazienkami, oferujących łącznie 56 miejsc, z możliwością dostawki w każdym pokoju. Wszystkie pokoje wyposażone są w telewizor, radio, telefon, WiFi oraz sejf.

Nasza oferta obejmuje również sale na różnego rodzaju wydarzenia, takie jak konferencje, przyjęcia okolicznościowe, bankiety czy wesela. Posiadamy salę balowo-konferencyjną, która pomieści 150 osób, salę konferencyjną na 60 osób, salę restauracyjną na 70 osób, salę kawową z drink barem na 25 osób oraz kameralną salę, która może pomieścić 20 osób i zapewnia maksimum prywatności poprzez połączenie z pokojem hotelowym. Wszystkie nasze sale są wyposażone w nowoczesną infrastrukturę techniczną, taką jak sprzęt audio-wizualny, zestaw nagłośnieniowy z mikrofonami bezprzewodowymi, rzutniki i ekrany, niezbędne do przeprowadzenia profesjonalnych szkoleń i konferencji.

Położony w lesie nad wodą, na trasie Szczecin – Wrocław, w pobliżu Prochowic, nasz hotel zapewnia spokojne i relaksujące otoczenie. Posiadamy taras na wodzie otoczony lasem, który stanowi atrakcyjne miejsce do spędzania czasu w pobliżu natury. Nasz zajazd jest idealnym miejscem zarówno dla zmęczonych podróżą kierowców, jak i dla gości pragnących spędzić przyjemny czas w otoczeniu przyrody.

W naszym hotelu często gościli znani artyści, piosenkarze, aktorzy, zespoły muzyczne oraz kabarety. Serdecznie zapraszamy Państwa na śniadania, obiady, kolacje do drink baru oraz na nasz słoneczny taras. Dodatkowo, zapraszamy do naszego baru, który czynny jest przez całą dobę i oferuje szybkie i ciepłe posiłki. Bar znajduje się na terenie naszego zajazdu. Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zajazd u Beaty i Violetty- Hotel

location_on Adres:

Kawice-Parking, 59-230 Prochowice

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 685849220

phone 502687526

insert_linkwww.zajazd-kawice.pl/

Ilość miejsc: 83