Home » Motele » Zajazd Józstach od: 100zł do: 150zł

Zajazd Józstach Zajazd Józstach

PROWADZIMY WYNAJEM POKOI GOŚCINNYCH. DO DYSPOZYCJI KLIENTÓW SĄ POKOJE Z TV ORAZ PEŁNYM WĘZŁEM SANITARNYM (OFERUJEMY TAKŻE PEŁNE WYŻYWIENIE W NASZEJ RESTAURACJI). DO PAŃSTWA DYSPOZYCJI ODDAJEMY RÓWNIEŻ MONITOROWANY 24 GODZINY NA DOBĘ PARKING ZAMYKANY NA NOC I PRZYLEGAJĄCY BEZPOŚREDNIO DO BUDYNKU.

CZYM BYŁBY PRAWDZIWY ZAJAZD BEZ JADŁODAJNI, A UŻYWAJĄC NOWOCZESJNEJ TERMINOLOGII RESTAURACJI?

JÓZSTACH JEST PEŁNOPRAWNYM ZAJAZDEM,A CO ZA TYM IDZIE, MOŻEMY POSZCZYCIĆ SIĘ GUSTOWNIE URZĄDZONĄ RESTAURACJĄ WRAZ Z MAŁYM BAREM, GDZIE MOŻNA NASYCIĆ SIĘ DO WOLI LUB PO PROSTU POROZMAWIAĆ PRZY KAWIE.

SZEF KUCHNI MA DLA PAŃSTWA DO ZAOFEROWANIA RÓŻNORODNE DANIA NASZEJ RODZIMEJ KUCHNI, KTÓRE PODANE W ZGODZIE Z NAJNOWSZYMI TRENDAMI SPRAWIAJĄ, ŻE NIGDY WIĘCEJ NIKT Z PAŃSTWA NIE BĘDZIE MIAŁ WĄTPLIWOŚCI CO DO NIEDOŚCIGNIONYCH WALORÓW SMAKOWYCH TRADYCYNYCH POLSKICH POTRAW.

OD SAMEGO POCZĄTKU ISTNIENIA DZIAŁALNOŚĆ NASZA JEST PROWADZONA PRZEZ JEDNĄ I TĄ SAMĄ RODZINĘ, DLATEGO GWARANTUJEMY PAŃSTWU, ŻE ZAWSZE DOKŁADAMY WSZELKICH STARAŃ ABY GOŚCIE KORZYSTAJĄCY Z NASZYCH USŁUG CZULI SIĘ JAK WE WŁASNYM DOMU. UPRZEJMOŚĆ, SYMPATIA I GOTOWOŚĆ DO POMOCY CAŁEGO PERSONELU I WŁAŚCICIELI SPRAWIĄ, ŻE NIC NIE BĘDZIE ZAKŁÓCAĆ PAŃSTWA WYPOCZYNKU W ZAJEŹDZIE JÓZSTACH.

SERDECZNIE ZAPRASZAMY!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zajazd Józstach

location_on Adres:

ul. Krakowska 15A, 32-660 Chełmek

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (33) 846 40 79, +48 601 912 084

phone tel. +48 (33) 846 40 79, +48 601 912 084

insert_linkwww.jozstach.aanet.pl

Ilość miejsc: 15