Home » Agroturystyka » Zagroda Królów od: 35zł do: 35zł

Zagroda Królów Zagroda Królów

Serdecznie zapraszamy do malowniczej wsi Brzeście, położonej nad rzeką Kamienną, w gminie Bliżyn. Nasza okolica to prawdziwe rajskie miejsce dla miłośników przyrody. Aż 70% powierzchni gminy zajmują piękne lasy, które są częścią Suchedniowsko-Oblęgorskiego Parku Krajobrazowego oraz Konecko-Łopuszańskiego Chronionego Krajobrazu. Wśród nich znajdują się dwa rezerwaty: ścisły „Świnia Góra” i częściowo chroniony Dalejów. Dodatkowo, możemy pochwalić się 13 pomnikami przyrody, w tym 10 przyrody żywej i 3 przyrody nieożywionej.

Jednak nasza oferta nie kończy się tylko na pięknej przyrodzie. Zapewniamy również wyjątkowe doznania kulinarne, serwując poczęstunek z własnych produktów. W naszej ofercie znajduje się mleko, sery, tuszki jagnięce idealne na grilla, skóry owcze, jaja oraz przetwory domowe, takie jak pyszne dżemy i galaretki z uprawianej u nas Borówki amerykańskiej. Uprawą tej niezwykłej rośliny, która ma zbawienny wpływ na zdrowie, zajmujemy się od już 25 lat! Dlatego też, dla wszystkich, którzy chcieliby czerpać korzyści z jej zalet, prowadzimy sprzedaż sadzonek wyprodukowanych u nas roślin borówki amerykańskiej.

Jeśli zdecydujesz się nas odwiedzić, zapewniamy komfortowe warunki pobytu. Gości przyjmujemy w naszym domu, gdzie do dyspozycji mają pokój 1-osobowy, połączone 2 pokoje 2-osobowe oraz łazienkę. Ponadto, wkrótce będziemy mieć do dyspozycji również drewniany domek z aneksem kuchennym i własną łazienką.

Nie zwlekaj dłużej i zarezerwuj swój pobyt już dziś. Zapraszamy serdecznie!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zagroda Królów

location_on Adres:

Brzeście 36a, 26-120 Bliżyn

woj. Świętokrzyskie, Polska

phone 412541023

phone 609106030

insert_linkwww.zagrodakrolow.pl

Ilość miejsc: 5