Home » Agroturystyka » Zagroda Agroturystyczna Inka od: 30zł do: 30zł

Zagroda Agroturystyczna Inka Zagroda Agroturystyczna Inka

Gospodarstwo znajduje się w pobliżu głównej drogi łączącej Bielsk Podlaski z Białowieżą. Na posesji można zobaczyć piękną podlaską drewnianą chatę, która jest ozdobiona uroczymi okiennicami. Wokół chaty rozciąga się duży sad, ogródek warzywny i piękne rabaty kwiatowe. Wnętrze domu utrzymane jest w stylu wiejskim i ozdobione własnoręcznie wykonanymi makatkami i obrazkami. Dodatkowo, można zobaczyć małą wystawę rękodzieła ludowego.

Gospodyni oferuje wspaniałą regionalną kuchnię, w której można spróbować takich potraw jak kartacze, babka ziemniaczana i wiele innych smakołyków. Goście mają do dyspozycji cały dom przez cały rok. Kwatera składa się z 4 pokoi, 2 łazienek i 2 kuchni, co pozwala na zakwaterowanie 10 osób. To idealne miejsce na wypoczynek dla rodzin z dziećmi i osób starszych.

Obok domu znajduje się wiele atrakcji, takich jak piaskownica dla dzieci, miejsce na grill i ognisko, boisko do gry w koszykówkę i siatkówkę oraz przytulna altanka pod winogronem. To wspaniałe miejsce, które może służyć jako baza wypadowa do zwiedzania najciekawszych zakątków Puszczy Białowieskiej.

Serdecznie zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zagroda Agroturystyczna Inka

location_on Adres:

Nowoberezowo 102, 17-200 Hajnówka

woj. Podlaskie, Polska

phone 856822519

phone 791690873

insert_linkwww.inka.bialowieza.com

Ilość miejsc: 10