Home » Schroniska » Zacisze Szkolne Schronisko Młodzieżowe od: 20zł do: 35zł

Zacisze Szkolne Schronisko Młodzieżowe Zacisze Szkolne Schronisko Młodzieżowe

Schronisko Młodzieżowe położone jest w sercu Pojezierza Drawskiego w miejscowości Czaplinek o wysokich walorach krajobrazowych i wypoczynkowych. Bezpośrednie sąsiedztwo z Jeziorem Drawsko, mnogość atrakcji w regionie, dogodny dojazd i parking to tylko niektóre atuty Naszego Schroniska. „Zacisze” jest doskonałym miejscem na tani nocleg w samym centrum Pojezierza Drawskiego i doskonałym punktem wędrówek pieszych i rowerowych.

Oferujemy 39 miejsc noclegowych w pokojach 2,3,4,5-osobowych, łazienki, kuchnie z pełnym wyposażeniem oraz miejsce do spożywania posiłków, bezpłatny Internet Wi-Fi na terenie schroniska, przechowalnia bagażu, świetlica z ogólnie dostępnymi komputerami i TV, gry planszowe, ping-pong, gry karciane, bilard, boisko do gier zespołowych, deska do prasowania i żelazko do dyspozycji, automat ze słodyczami i napojami.

Dodatkowo możliwość zorganizowania zabaw paintballowych, survivalu, wyścigów i ekstremalnych wypraw, wypraw wodnych, spływów kajakowych oraz wycieczek krajoznawczych, gier zespołowych, zielone siłownie na terenie miasta, wypraw rowerowych i pieszych.

Zapraszamy!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Zacisze Szkolne Schronisko Młodzieżowe

location_on Adres:

ul. Parkowa 2, 78-550 Czaplinek

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 (94) 375 31 69, +48 534 268 555

phone tel. +48 (94) 375 31 69, +48 534 268 555

Ilość miejsc: 39