Home » Domki letniskowe » Wioska Turystyczna Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny od: 94zł do: 290zł

Wioska Turystyczna Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Wioska Turystyczna Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny

Wysoka skarpa na zachodnim brzegu jeziora Niegocin, blisko stuletni, sosnowy las. To właśnie tu zlokalizowany jest Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny Wioska Turystyczna Wilkasy.

Noclegi, które oferujemy, to: wygodne, rodzinne pokoje w budynkach A, B, C, mniejsze pokoje 2 i 3 osobowe w budynku hotelowym, domki Brda z dwoma sypialniami, pokojem dziennym i kuchenką, oraz domki Mikołajki z sypialnią, pokojem dziennym i tarasem. Wszystkie pokoje i domki z łazienkami, TV sat. Część posiada bezpłatny dostęp do Internetu Wi-Fi.

Nasza restauracja zaprasza na smaczne posiłki – w tym bufet śniadaniowy. Szybkie dania serwuje Bar Letni, a widok z tarasu przed barem jest fascynujący o każdej porze dnia – najpiękniejszy o wschodzie słońca.

Nasza oferta rekreacyjna obejmuje strzeżone kąpielisko, port z wypożyczalnią sprzętu wodnego, rejsy statkiem wycieczkowym. Poza uciechami wodnymi oferujemy rowery, profesjonalny ośrodek jeździecki, boiska wielofunkcyjne. Amatorom bardziej emocjonujących zabaw oferujemy speedball, rozgrywany na ogrodzonym terenie. Milusińskich zapraszamy na plac zabaw.

Organizatorom konferencji proponujemy 5 wyposażonych sal konferencyjnych na 120, 40, 30, 20 i 15 miejsc.

Nasz potencjał pozwala na organizowanie bardzo udanych imprez integracyjnych. Jeżeli potrzeba więcej atrakcji (np. quady, skutery wodne, lot balonem) to bez problemu przygotujemy je. Przyjmijcie nasze zaproszenie. Naprawdę warto!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
close
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
check
wc Własna łazienka
check
Wioska Turystyczna Ośrodek Wypoczynkowo-Konferencyjny

location_on Adres:

Niegocińska 7 Wilkasy, 11-500 Giżycko

woj. Warmińsko-mazurskie, Polska

phone 874280454

phone 668031192

insert_linkwww.wioskaturystyczna.pl

Ilość miejsc: 372