Home » Wille » Willa Warszawianka od: 45zł do: 120zł

Willa Warszawianka Willa Warszawianka

Willa Warszawianka znajduje się w malowniczej miejscowości Bukowina Tatrzańska Dolna. Budynek otoczony jest ogrodzeniem i posiada parking na 15 samochodów, który jest zamykany na noc, zapewniając tym samym bezpieczeństwo gościom.

Położenie willi wśród pól, łąk, lasów i w pobliżu rzeki Białki sprawia, że jest to idealne miejsce na długie spacery i krótkie wycieczki rowerowe. Goście mają również możliwość zbierania grzybów, wędkowania oraz organizowania grillowania.

Willa Warszawianka to nowoczesny obiekt, który oferuje komfortowe pokoje 1, 2, 3 i 4 osobowe, a także apartament. Wszystkie pokoje są wyposażone w bezprzewodowy internet, łazienki, telewizję cyfrową, czajniki elektryczne, lampki nocne oraz balkony. Wnętrza pokoi są ozdobione roślinami doniczkowymi, a podłogi wyłożone wykładziną dywanową. Dodatkowo, goście mają możliwość korzystania z bezpłatnej, bezprzewodowej sieci internetowej, jeśli przyjadą ze swoim komputerem.

Z pokoi roztacza się piękny widok na panoramę Tatr i Gorce. Dodatkowo, willa zapewnia ciepłą i elegancką atmosferę, ciszę i spokój, a także rodzinny klimat. Goście mogą również cieszyć się wspaniałą, domową kuchnią, która na pewno dostarczy niezapomnianych wrażeń kulinarnej przyjemności. Serdecznie zapraszamy do Willi Warszawianka!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Warszawianka

location_on Adres:

Ul. Wierch Głodowski 49A, 34-530 Bukowina Tatrzańska

woj. Małopolskie, Polska

phone 182077097

phone 600802877

insert_linkwww.willawarszawianka.pl

Ilość miejsc: 28