Home » Wille » Willa Venus od: 55zł do: 95zł

Willa Venus Willa Venus

Willa Venus to kameralny, rodzinny obiekt, położony w pobliżu wyciągów narciarskich i górskich szlaków. 150 m od obiektu znajdują się wyciągi narciarskie dla najmłodszych. 350 m od obiektu położony jest Ośrodek Narciarski w Czyrnej, gdzie znajdują się liczne wyciągi orczykowe i trasy narciarskie o różnej skali trudności (zielona, niebieska, czerwona i czarna). Przy wyciągach znajdują się liczne szkółki i wypożyczalnie sprzętu narciarskiego i snowboardowego. Wyciągi w Czyrnej łączą się z wyciągami na Małe Skrzyczne, Solisko i Pośrednie. Z trasy zjeżdżają Państwo prosto pod nasz obiekt.

Specjalizujemy się w prowadzeniu Programów Odchudzających, Spa i Antynikotynowych, ale można skorzystać również z pobytu indywidualnego (nocleg ze śniadaniem). Posiadamy pokoje 1, 2 i 3 osobowe z łazienką i TV. W obiekcie znajdują się: GABINET ODNOWY, KOSMETYKI i ODCHUDZANIA SPA VENUS oraz FITNESS KLUB VENUS.

Zapraszamy na wczasy odchudzające, antynikotynowe oraz do naszego SPA. Willa Venus to idealne miejsce dla miłośników narciarstwa i osób poszukujących relaksu w pięknej górskiej scenerii. Położona w pobliżu wyciągów narciarskich, umożliwia łatwe i szybkie dostanie się na stoki. Dla najmłodszych narciarzy, znajdują się specjalne wyciągi tylko 150 metrów od obiektu. Ośrodek Narciarski w Czyrnej, oddalony o 350 metrów, oferuje liczne wyciągi orczykowe oraz trasy narciarskie o różnym stopniu trudności. Na miejscu można skorzystać z szkółek narciarskich oraz wypożyczalni sprzętu. Wyciągi w Czyrnej łączą się z innymi ośrodkami narciarskimi, takimi jak Małe Skrzyczne, Solisko i Pośrednie, co daje możliwość zjazdu prosto pod obiekt Willa Venus.

Nasz obiekt specjalizuje się w prowadzeniu Programów Odchudzających, Spa i Antynikotynowych. Oferujemy również możliwość pobytu indywidualnego, który obejmuje nocleg ze śniadaniem. Posiadamy pokoje 1, 2 i 3 osobowe, każdy z łazienką i telewizorem. Dodatkowo, w naszym obiekcie znajduje się Gabinet Odnowy, Kosmetyki i Odchudzania Spa Venus oraz Fitness Klub Venus. Zapraszamy wszystkich chętnych na wczasy odchudzające, antynikotynowe oraz do naszego SPA.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
close
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Venus

location_on Adres:

ul. Salmopolska 53, 43-370 Szczyrk

woj. Śląskie, Polska

phone 334881663

phone 602409607

insert_linkwww.odchudzanie.szczyrk.pl

Ilość miejsc: 35