Home » Wille » Willa Trybszanka od: 35zł do: 45zł

Willa Trybszanka Willa Trybszanka

Zapraszamy Państwa do wypoczynku w komfortowych pokojach WILLI „TRYBSZANKA”, która znajduje się we wsi TRYBSZ oddalonej 3 km od Białki Tatrzańskiej.

Oferujemy pokoje 2,3,4,5 osobowe z łazienkami, TV, INTERNET wi-fi, TV SAT, parking – GRATIS. Do dyspozycji gości jadalnia, TV, narciarnia. Oferujemy śniadania w formie bufetu.

Posiadam również do wynajęcia samodzielne mieszkanka w Zakopanym !!!

Do Trybsza prowadzi droga od skrzyżowania z drogą nr 49 wiodącą od Nowego Targu do Białki Tatrzańskiej (skręt na NIEDZICA). Zaraz za mostem na rzece Białce zaczynają się tereny spiskiej wsi Trybsz.

Do największego ośrodka narciarskiego Kotelnica Białczańska jest tylko 4 kilometry, do wyciągu na górze „Litwinka” w sąsiedniej wsi Czarna Góra – ok. 3 km, do Przełomu rzeki Białki – 800 m, gdzie można bezpiecznie zaparkować samochód i plażować nad rzeką.

Rzeka Biała płynąc przecina wzgórza tworząc prześliczny krajobraz skalny. Jest to jedno z najpiękniejszych miejsc w regionie.

Przez Białkę Tatrzańską a dalej – Bukowinę i Poronin lub Murzasichle jest ok. 24 km do Zakopanego i do górskich szlaków tatrzańskich.

Miłośnicy białego szaleństwa mają do dyspozycji stoki w pobliskiej Białce Tatrzańskiej, Czarnej Górze, Jurgowie, Bukowinie Tatrzańskiej.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Trybszanka

location_on Adres:

ul. św. Elżbiety 180, 34-442 Trybsz

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 285 61 20

phone tel. +48 (18) 285 61 20

Ilość miejsc: 23