Home » Wille » Willa Słoneczna od: 30zł do: 75zł

Willa Słoneczna Willa Słoneczna

Willa Słoneczna znajduje się w samym centrum Bukowiny Tatrzańskiej, zaledwie 200 metrów od ronda. Jeśli ktoś miał okazję być w Bukowinie, wie, że z tego miejsca można podziwiać wspaniałe widoki na Tatry. Willa Słoneczna jest usytuowana poniżej głównej drogi dojazdowej do Bukowiny Tatrzańskiej, co sprawia, że z okien rozciąga się piękny widok na szczyty gór. Dom jest oddzielony od drogi szpalerem drzew i parkingiem, co daje poczucie ciszy, spokoju i bliskości z naturą.

Przystanek autobusowy i miejsce postoju dla busów znajdują się około 150 metrów od willi. To pozwala planować wycieczki w góry, bez konieczności powrotu tą samą trasą. Jest to szczególnie przydatne, gdy zostawiamy samochód na parkingu i chcemy wrócić do miejsca startu. Na dodatek, przejście graniczne ze Słowacją jest oddalone o zaledwie 10-15 minut jazdy samochodem, co jest ważną informacją dla miłośników grillowania.

Dla tych, którzy nie mogą się rozstać ze swoim laptopem, udostępniamy bezprzewodowy dostęp do internetu (WiFi). Zapraszamy serdecznie wszystkich gości!

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Słoneczna

location_on Adres:

ul. Słoneczna 12, 34-530 Bukowina Tatrzańska

woj. Małopolskie, Polska

phone 182077460

phone 605581053

insert_linkwww.sloneczna.bukowinatatrzanska.pl

Ilość miejsc: 35