Home » Wille » Willa Relaks od: 30zł do: 60zł

Willa Relaks Willa Relaks

Willa Relaks usytuowana jest nieopodal „Klina” w górnej części Bukowiny Tatrzańskiej, skąd roztaczają się przepiękne widoki, nie tylko, na Tatry ale i na samą miejscowość. W zasięgu ręki znajdują się między innymi stoiska z wyrobami regionalnymi, postój dorożek i busów, karczmy regionalne, a przede wszystkim stoki narciarskie o zróżnicowanym stopniu trudności, jak również Szkoła Narciarska Budzyńskich.
Mówiąc Bukowina Tatrzańska myślisz kwatera, nocleg, spanie, rozrywka, jedzenie, turystyka, tatry i góry, ale pomyśl, że Willa „Relaks” w Bukowinie Tatrzańskiej to właśnie to czego szukasz.

Bez względu na porę roku w Willi Relaks czekają na Ciebie pokoje z łazienkami, wyśmienita kuchnia, nawet dla „optymalnych” i oczywiście niepowtarzalna atmosfera, co łącząc z bogactwem naturalnym i kulturowym, które oferuje Bukowina, Willa Relaks zagwarantuje Ci prawdziwy wypoczynek.
Jeżeli przyjedziesz zimą i w miarę trzymasz się na nartach skorzystasz z dobrze przygotowanych stoków narciarskich, które z racji tego, że są nachylone ku północy dobre warunki gwarantują nawet do połowy kwietnia. O to aby te „dwie deski” przysparzały Ci więcej radości i satysfakcji postara się Szkoła Narciarska Budzyńskich, która prowadzi szkolenia bez względu na stopień zaawansowania, zarówno dla dzieci jak i dorosłych. Oprócz tego dla tych całkiem „raczkujących” w tej dziedzinie, jak również tych najmniejszych posiada specjalny wyciąg narciarski „Dla początkujących”.

Jeżeli zaś swój wyjazd zaplanujesz latem lub jesienia to z Willi Relaks spokojnie będziesz wyruszał na rowerowe przejażdżki, górskie wędrówki będą wyprawy zwłaszcza w Tatry Wysokie, które niewątpliwie uzmysłowią Ci, że na pracy świat się nie kończy. Kiedy więc stwierdzisz, że życie zaczyna Ci się wymykać spod kontroli, że kolejny dzwięk budzika doprowadzi Cię do białej gorączki lub zwyczajnie będziesz miał wszystkiego dość, to spakuj rzeczy i przyjedż do Bukowiny Tatrzańskiej, a dokładniej do Zośki i Jaśka Budzyńskich, którzy zadbają o to abyś wyjechał wypoczęty, zregenerowany, po prostu zadowolony.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Relaks

location_on Adres:

ul.Wierch Olczański 18, 34-530 Bukowina Tatrzańska

woj. Małopolskie, Polska

phone tel. +48 (18) 207 71 61, +48 502 653 534

phone tel. +48 (18) 207 71 61, +48 502 653 534

insert_linkwww.relaks.bukowinatatrzanska.pl

Ilość miejsc: 35