Home » Wille » Willa Rafa od: 50zł do: 95zł

Willa Rafa Willa Rafa

VILLA RAFA – to jeden z nowszych obiektów turystycznych w Mielnie. Położony w centrum miejscowości przy promenadzie i głównym wejściu na plażę, zapewnia bliski dostęp do plaży (ok.30m), sieci sklepów oraz lokali gastronomicznych i rozrywkowych.

ODDAJEMY DO DYSPOZYCJI komfortowo urządzone pokoje 2-, 3- i 4- osobowe. Każdy z nich wyposażony jest w pełen węzeł sanitarny, telewizor, lodówka, bezprzewodowy internet, posiada również własne wyjście na balkon, z którego rozpościera się widok na morze. Dodatkowo w pokojach znajduje się czajnik elektryczny oraz leżak, parawan i parasol.

NA PARTERZE budynku znajduje się bar bistro, w którym polecamy szeroką gamę posiłków nie tylko polskiej kuchni np: ryba z pieca opalanego drzewem, pizza, zapiekanki makaronowe włoskie, zupy i dania mięsne. Polecamy również zestawy śniadaniowe.

WSZYSTKIM ZMOTORYZOWANYM dajemy możliwość parkingu przy samym obiekcie.

W WOLNYM CZASIE proponujemy skorzystać z wielu atrakcji, znajdujących się w najbliższej okolicy. Jedna z najwyższych na wybrzeżu latarnia morka w Gąskach (ok. 6 km.). Zabytki Kołobrzegu (ok. 30 km.), zakupy w Koszalinie (10 km.), ale przede wszystkim przepiękne tereny spacerowe, czyste wody Bałtyku i przepiękna, szeroka, piaszczysta plaża.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
close
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Rafa

location_on Adres:

Ul. Kościuszki 14 f, 76-032 Mielno

woj. Zachodniopomorskie, Polska

phone tel. +48 605 297 693

phone tel. +48 605 297 693

insert_linkwww.rafa.ta.pl

Ilość miejsc: 40