Home » Wille » Willa Poręba od: 30zł do: 75zł

Willa Poręba Willa Poręba

Naszym Gościom oferujemy komfortowe pokoje, które są idealne dla par lub osób podróżujących w dwuosobowych grupach. Posiadamy 4 pokoje dwuosobowe typu standard oraz 2 pokoje typu standard plus. Wszystkie nasze pokoje są wyposażone w prywatne łazienki, telewizory oraz wewnętrzne telefony, aby zapewnić naszym Gościom pełen komfort i wygodę.

Dodatkowo, w naszym obiekcie zapewniamy dostęp do sieci bezprzewodowej (wi-fi), dzięki czemu nasi Goście mogą pozostać podłączeni do internetu przez cały czas swojego pobytu. Dla tych, którzy preferują przygotowywanie własnych posiłków, udostępniamy również w pełni wyposażony aneks kuchenny, gdzie można gotować i przygotowywać ulubione potrawy.

W celu ułatwienia podróży i zapewnienia bezpieczeństwa, nasz obiekt posiada zjazd na parking, który jest zamykany po godzinie 20:00. To daje naszym Gościom spokój i pewność, że ich samochody są bezpieczne na terenie naszego obiektu. Dodatkowo, w sąsiedztwie naszego obiektu znajduje się gospoda, gdzie Goście mogą skosztować tradycyjnych domowych posiłków.

Serdecznie zapraszamy wszystkich Gości do skorzystania z naszych usług i spędzenia przyjemnego czasu w naszym obiekcie.

tv Dostęp do TV
check
wifi Dostęp do internetu
check
drive_eta Parking dla gości
check
restaurant Gastronomia / aneks kuchenny
check
pets Zwierzęta
close
wc Własna łazienka
check
Willa Poręba

location_on Adres:

ul. Skalna 5, 58-540 Karpacz

woj. Dolnośląskie, Polska

phone 757619440

phone 606273804

insert_linkwww.willaporeba.pl

Ilość miejsc: 12